Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel yöntemi, aşırı kilolu olmayan insanların belirli bölgelerdeki kilolardan şikayet etmesiyle ortaya çıkmaktadır. En çok bel, basen, kalça ve karın bölgesindeki yağlanmalardan şikayet gelmektedir. Bu bölgelerdeki yağlardan kurtulmak için egzersizler, yağ yakıcı besinler, lazerler kullanılmaktadır.

Vücutta depolanan yağları gidermek amacıyla ses dalgalarıyla yağ yakan bir yöntemdir. Bölgesel zayıflamada ve selülit sorununda etkili bir çözümdür. Kişinin fazlalıklarına göre seanslar attırılır. 2. Veya 3. Seanstan sonra gözle görülür bir değişim olmaktadır. 1 seans 30 dakika sürmektedir. Haftada bir kez uygulanır. Kavitasyon yöntemiyle vücutta cilt altında kalan yağlar, ses dalgalarıyla parçalanarak vücuttan atılması sağlanır. Seans öncesi ve sonrası mutlaka bol su içilmelidir. Bol suyla birlikte yağ atımı daha kolay olacaktır. Bu sayede hem selülitlerden kurtulmuş olacaksınız. Hemde fiziğiniz şekillenmiş olacak.

Yağ Yaktıran Doğal Yiyecekler

Acı biber kullanımıyla vücut ısısı arttırılarak işlemi hızlandırılır. Maydanoz, ahududu, yoğurt, yumurta ve beyaz et gibi yiyeceklerden gramlarına göre tüketmek sizin için fayda sağlayacaktır.

Karpuz tüketimi sayesinde vücudun su ihtiyacı karşılanır. Bir elma büyüklüğünde karpuz yiyerek kendini meyveden uzak tutmadan zayıflamaya yardımcı olacak besinler tüketilmelidir. Fakat şekerli bir meyve olduğu için fazla tüketilmemelidir.
Kivi ise tok tutma özelliğine sahip bir meyve olduğu için zayıflama dönemlerinde tüketebilirler.

En hızlı yağ yakımı için protein tüketmek şarttır. Çok fazla protein almak kilo almaya sebsp olur. Bu nedenle sınırlı tüketilmelidir. Proteinli besinlere örnek olarak fındık, süt, badem, yoğurt, yumurta, tavuk, balık gibi yiyecekler kullanılabilir. Özellikle yoğurt yemek karın bölgesine çok faydalıdır. Diyetinize bir yağsız yoğurt eklemek her zaman iyidir. Cips, kola, çikolata gibi abur cuburlardan mutlaka uzak durulmalıdır.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.