Bölgesel zayıflama da Zeltiq yöntemi

Bölgesel zayıflama da Zeltiq yöntemi

Bölgesel zayıflama özellikle kadınların baş düşmanları arasındadır. Normal diyet ile ya da spor ile bile eritemediğiniz yağlarınız olabilir. Bunlar daha çok bölgesel olarak yayılır ve göbek bölgesi, belin yan kısımlarında simit olarak tasvir edilen kısımlarda ve bacaklarda çok sık görülebilir. Bölgesel zayıflama için artık aylarınızı ve yıllarınızı vermek zorunda değilsiniz. Bu sorunlardan yeni teknolojik yöntem olan ile kurtulmalı ve bölgesel fazlalık olan yağları son teknoloji ile acısız bir şekilde sonlandırmalısınız. Bölgesel zayıflama teknolojisi olan bu uygulama ile kişinin vücudunda ki yüzde 20 ile yüzde 40 oranında bir yağ azalması olacak ve bu da daha fit bir görüntüye adım atılmasını sağlamış olacaktır. Doktor Mustafa Karataş ile en etkili yeni teknolojiyi yakalayabilirsiniz.

Zeltiq uygulaması tek bir kereyapılacak ve her seferinde gidip gelmek zorunda kalmayacaksınız. Üstelik bir cerrahi yöntem değildir ve ameliyat gibi bir uygulamadan çok uzaktadır. Zeltiq uygulaması özellikle iyileşme süreci olmayan, acı hissedilmeyen ve oldukça başarılı sonuçlar aldıran FDA onaylı bir yöntemdir. Zeltiq uygulaması için merak edilen bir diğer soru ise ne kadar kalıcı olduğudur ki bunun için de sizlere kalıcı olduğunu söylememiz yeterli olacaktır. Sonuçlar elbette kalıcı olacaktır ama sizler aşırı yemeğe ve dengesiz beslenmeye devam ederseniz vücudunuztekrardan yağ yağmaya başlıyor olacaktır. Bir diyet uygulananız gerekmez ama düzenli ve sağlıklı beslenerek bu görüntünün kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bölgesel zayıflama

Bölgesel incelme göbek kısımları için de çok fazla yapılmaktadır. Zeltiquygulaması için ilk olarak cildiniz temizlenecek ve sonrasında ortalama olarak bir saat sürecek uygulama başlıyor olacaktır. Vakum sistemi ile yapılan bu uygulamada bölgesel olarak işlem yapılacak ve o kısım hazne içine çekilerek uygulama başlatılacaktır. Bölgesel incelme göbek kısmı için çok başarılı sonuçlar verecek ve yağlar soğutularak yakılmaya başlanır. Bölgesel incelme göbek sorunları daha çok doğum sonrası kadınların yaşadığı sıkıntılardan biri oluyor. Doktor Mustafa Karataş ise sizlere bu uygulamayı sunuyor ve acısız, zahmetsiz yağlarınızdan arınmanızı sağlıyor.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.