Steam Ücretsiz Oyun Dağıtıyor

Steam Ücretsiz Oyun Dağıtıyor

Steam’ın oyun geliştirici ekiplerinden bir tanesi olan SEGA oyun severlere ücretsiz oyunlar dağıtmaya başladı. SEGA’nın Steam üzerinde yer alan ”bundle paketi” şuanda ücretsiz olarak Steam üzerinden oyun severlere veriliyor. Sizlerde bu oyunlara ücretsiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız Steam’ın kütüphanesini veya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Steam ekiplerinden bir tanesi olan SEGA oyun severler için yeni bir etkinlik oluşturdu. Etkinlik adı; ”Make War, No Love”. Etkinlik adından bir çok şey çıkartabilirsiniz zira bir çok insan bu etkinlik adı hakkında binlerce yorum yaptı. Örneğin bu etkinlik adı şu şekilde anlamdırılabilir; ”Savaş yap, sevişme”, ”Savaş var, sevişme yok” gibisinden.

SEGA ile Steam’ın işbirliğinde oluşturulan bu etkinlikte SEGA’nın 56 ₺ değerinde olan bundle paketi oyun severlere ücretsiz bir şekilde veriliyor. Eğer sizlerde bu pakete ücretsiz bir şekilde sahip olmak isterseniz Steam’ın uygulaması üzerinden veya Steam’ın internet sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra mağazayı veya kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz. Kısa bir süreliğine aktif olacak olan bu etkinlikte 56 ₺ değerinde olan oyunlar ücretsiz olarak sizlere veriliyor. Peki bu oyunlar hangi oyunlar?

  • Hell Yeh
  • Jet Set Radio
  • Golden Axe

Evet, bu oyunların tümü 56 ₺ değerinde ve bu oyunlarla birlikte oyun severlere ücretsiz bir şekilde bu oyunların DLC’si de hediye ediliyor. Yine aynı şekilde bu oyunlara sahip olduğunuz gibi DLC’leride indirmek için Steam’ın mağazasını veya kütüphanesi ziyaret edebilirsiniz. Kısa bir süreliğine aktif olan bu etkinliği kaçırmamak istiyorsanız bir an önce Steam’a üye olun. Hesabınız varsa Steam’a giriş yapın ve ücretsiz olan bu oyunların hemen sahibi olun.  Steam bilindiği üzere bir oyun topluluğu ve bu oyun toğluluğunun içerisinde sayamayacağız kadar oyun bulunuyor. Zaman zaman bu tür etkinlikler yapılarak ya oyunların fiyatı düşürülüyor yada oyunlar ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor. Sizlerde bu tür etkinlikleri kaçırmamak istiyorsanız sitemizi takip edebilir veya Steam üzerinden bu tür bilgileri edinebilirsiniz. Steam sayesinde orjinal oyunlara sahip olun ve hızlı bir şekilde tüm Dünya üzerinde olan oyuncularla yarışmaya başlayın.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.