Silikon İphone Kılıf Modelleri

Silikon İphone Kılıf Modelleri

Silikon

Akıllı telefon teknolojisinin gelişimi ile birlikte dokunmatik ekran özellikli telefonlar daha pek çok yeni özelliği ile tüketicilerine sunulmaktadır. Tüketici elektroniği konusunda oldukça rağbet gören Apple, en yeni teknoloji mobil cihazları ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Elbette ki bu maddi değeri yüksek olan cihazları da korumak ve iyi kullanabilmek üzere bazı aksesuarları da satın almak gerekiyor. Bu durumda da genel olarak iphone 7 kılıf kapsamında yer alan silikon kılıflar tercih ediliyor.

Silikon kılıfların özellikleri

Silikon kılıflar genel olarak kibar ve az yer kaplamasından dolayı tercih edilmektedir. Elbette ki kaliteli ve darbe emici özelliklere sahip olan kılıf modelleri tercih edilirse, telefonlara daha fazla koruyucu bir özellik sunacaktır. Esnek yapısı sayesinde daha kolay takılıp çıkartılabilen bu kılıfların yumuşak olması her zaman tercih edilmektedir. Böylelikle her hangi bir darbe konusunda daha etkili bir fayda sunacaktır. http://www.iphone7kilifi.com/ Bununla birlikte de tuşların daha rahat kullanılabilmesi adına yumuşaklık tuş kısımlarında önemli bir etkiye sahiptir.

Ön kapaklı kılıflar

Yukarıda bahsettiğimiz silikon iphone 7 plus kılıf ürünleri daha çok arka kapak koruması için tercih edilmektedir. Fakat dokunmatik ekranın koruması için bu ürün yeterli olmamaktadır. Bu durumda da ön kapaklı kılıfların tercih edilmesi gerekiyor.

Bahsettiğimiz bu ürünlerde farklı modeller bulabilmeniz mümkündür. Genel olarak ön kapakta yer alan şeffaf dokunmatik pencere ile gelen aramalara kılıfın kapağını açmadan cevap verebilmek mümkün oluyor. Bu da kullanım kolaylığını ortaya çıkaran özellikler arasında.

Deri kaplama alüminyum kılıflar

Hafif ve ince yapısı ile tüketicilerinin beğenisini kazanan alüminyum kılıflar, deri detayları ile daha şık bir görünüm sunuyor. En modern iphone aksesuarları için orijinal olanlardan seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Görsellerden ise bu modellere ulaşarak seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.