iPhone 7 Özellikleri ve Fiyatı

iPhone 7 Özellikleri ve Fiyatı

Merakla beklenen akıllı telefonlardan bir tanesi de; ”iPhone 7”. Peki Apple, iPhone 7’i ne zaman çıkaracak? iPhone 7’nin özellikleri ne olacak? ve iPhone 7’nin fiyatı ne olacak? Sizlere bu başlıklar altında detaylı olarak Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7 hakkında bilgi vereceğiz!

iPhone 7 bildiğiniz üzere merakla bekleniyor ve bir çok kullanıcı tarafından bu telefonun özellikleri için binlerce şey yazılıp çizildi. Kimisi iPhone 7 çıkmayacak dedi kimisi iPhone 7 bu sene değil 2017’de çıkacak dedi. Birde ortaya şöyle bir şey atıldı; ”Bu sene iPhone 7 yerine iPhone 6C çıkacak denildi.” Fakat Apple bu bilgilerin hepsini yalanladı ve insanlara iPhone 7’nin çıkacağını söyledi.

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak? iPhone 7 ne zaman tanıtılacak?

  • iPhone 7 tam olarak Eylül ayında tanıtılacak yani Apple’ın her yıl yeni çıkaracağı telefona uygulayacağı gibi iPhone 7’i de Eylül ayında tanıtacağını söyledi. Aynı zamanda bu telefonun tam olarak Kasım ayında çıkaralıcağı öne sürülüyor yani Eylül ayında tanıtımı yapılacak Kasım ayındaysa bu iPhone 7’nin çıkarılışı olacak.

iPhone 7 Ne Kadar Olacak? iPhone 7’nin Fiyatı Ne Olacak?

  • Apple bildiğiniz üzere iPhone 6 ve 6S Plus gibi akıllı telefonlarında 649 dolardan başlayan fiyatlarla telefonlarını satışa sunmuştu fakat iPhone 7 için henüz tam olarak bir fiyat belirlenmiş değil. Bizim bu akıllı telefon için yürüttüğümüz tahminsel para değeri 749 dolar ve 849 dolar. iPhone 7’nin 749 dolar olacağını düşünüyoruz ve iPhone 7 Plus’un 849 $ olacağını öne sürüyoruz. Tabi bu rakamlar tahminsel fakat her sene bu şekilde yani 100 $ artarak telefonlarını piyasaya sürüyor.

iPhone 7 Alınır Mı?

  • Şuanda iPhone 7 için kesinleşmiş bir görüntüsü bulunmuyor veya kesinleşmiş bir özelliği bilinmiyor fakat iPhone 7’nin alınmayacağı konusunda sizleri uyarmak istiyoruz. iPhone 7’nin diğer iPhone tasarımlarına göre aynı hizada ve görsellikte olacak gibi görünüyor.

iPhone 7’nin Görüntüleri Nasıl?

  • Yukarıda da dediğimiz gibi iPhone 7’nin diğer tasarımlara göre pek fazla bir dikkat çekici görselliği bulunmuyor. iPhone 7 almak yerine iPhone 6 veya 6 Plus almanız çok daha iyi olacaktır fakat Apple’ın yeni getirmiş olduğu özelliklere bakarak alacaksanız bu yeni akıllı telefonu alabilirsiniz zira şuanda iPhone 7 için ne desek gerçekten boş.

 

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.