iPhone 7 için Özel Kapak Modelleri

iPhone 7 için Özel Kapak Modelleri

iPhone 7 için özel kapak modelleri

Her yıl en yeni teknolojik ürünleri ile tüketicilerinin karşısına çıkan Apple, yine 2017 yılında da en şık modelleri ile karşınızda. Teknolojik özellikleri bakımından pek çok modelden üstünlükleri bulunurken, elbette ki dizaynı ve renk seçenekleri de tüketicilerinin beğenisini kazanıyor.

Mobil cihaz üretimini ilk olarak 2007 gerçekleştirmiş olurken, iphone kapsamında telefonlarını tüketicilerine sunmaktadır. Elbette ki bu sunduğu ürünler ile birlikte kullanılması mümkün olan aksesuarlar da tüketicilerin istekleri arasında. Bu durumda piyasada pek çok öncü marka telefon kılıfları ve iphone 7 plus kapak üretirken, çeşitlere yer vermektedir. Bazılarından bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Cüzdan kılıf modelleri

Hem telefonlarınızı darbelere karşı korurken, hem de ekranların çizilmesini engellemektedir. Bunun yanı sıra kapaklı kılıflar kapsamında yer alırken, ön kapağının iç kısımlarında kart bölmeleri bulunuyor. Buralara, kredi kartı, hesap kartı, ehliyet ya da öğrenci belgeleri yerleştirilebilir. Yine yeni düzenlemelere ve yasalara göre çıkartılacak olan kimliklerde bu kılıfın iç kısmında yer alarak, cüzdan taşıma derdine son olabilmektedir.

Deri kılıf modelleri

Daha klasik ve şık bir model tercih etmek istiyorsanız, düz deri ya da desenli deri kılıf modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu kılıflar yine sadece arka kapak olarak tercih edilebildiği gibi yukarıda ki modele uygun olarak da üretilmektedir.

Alüminyum çerçeve

Daha sert darbelere koruyucu özellikli olan İphone kapak ürünleri arasında, alüminyum tasarımlarda yer almaktadır. Elbette ki bu tasarımlarda yine kumaş ve deri detaylar da bulundurulurken, modernize edilmiş şekilleri tüketicilere sunulmaktadır.

Battery case

Kısaca batarya kutusu olarak tanımlanabilir aslında. Yani, kendinden batarya özelliğine sahip olan bu kılıf, hem telefonlarınızı dış etkilere karşı koruyor hem de bunun yanı sıra genel olarak 2000 mAh batarya özelliğini sunuyor. http://www.iphone7kapak.com/ Eğer ki iç kısmı mikro fiber kaplama olmuşsa oldukça kaliteli denilebilir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.