İnstagram’da Takipçi Nasıl Kasılır?

İnstagram’da Takipçi Nasıl Kasılır?

İnstagram’da Takipçi Nasıl Kasılır?

Son zamanlarda oldukça popülerleşen ve gençler tarafından çok fazla kullanılan instagram uygulamasının içerisinde sayfa kasma ve profil kasma olayları çok fazla artmaya başladı. İnstagram içerisinde sayfanızı kasmak istiyorsanız ve takipçilerinizi yükseltmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bir çok yöntem ve uygulama bulunuyor. İşte tam detaylı olarak instagram’da takipçi kasma yöntemleri!

İnstagram’da Takipçi Kasmak İçin Uygulamalar
İnstagram bir fotoğraf yükleme uygulamasıdır. Diğer sosyal medya platformlarına göre burada sadece gönderi paylaşamazsınız burada sadece fotoğraflarınızı paylaşıp onların altına yorumunuzu paylaşabilirsiniz. İnstagram üzerinde fotoğraf beğendirme ve takipçi kasma olayları diğer sosyal medya platformlarına göre çok daha fazla öndedir bu yüzden instagram üzerinde insanlar arasında büyük bir yarış bulunuyor.

İnstagram üzerinden takipçilerinizi arttırmak istiyorsanız kullanabileceğiniz servis; ”Addmefast uygulamasıdır.” Addmefast uygulaması sayesinde sadece instagram takipçilerinizi değil Facebook, twitter, Google+ gibi diğer sosyal medya uygulamalarında olan profillerinizinde takipçi sayılarını arttırabilrisiniz.

Addmefast’a instagram profilinizle birlikte girdikten sonra profilinizi Addmefast’a kayıt ediyorsunuz. Daha sonra diğer profilleri takip ederek puan kasıyorsunuz ve bu sayede sizinde takipçileriniz artmış oluyor. Diğer bir yandansa instagram uygulaması içerisinde #takipetakip etiketleri mevcuttur. Bu etiketleri kullanan hesapların gönderisini beğenerek yine aynı şekilde hesaplarınızın ve sayfalarınızın takipçilerini hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. Bu yöntem zaman içerisinde aşınarak instagram tarafından engellenmiştir.

Instagram üzerinde veya diğer sosyal medya uygulamaları üzerinde popüler bir kişi olmak istiyorsanız sizlere yukarıda önerdiğimiz uygulamaları veya programları kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu programların hesabınıza, telefonunuza veya bilgisayarınıza hiç bir türlü zararı bulunmamaktadır. Sizlerden asla hesap bilginizi istemez yani bu uygulamaları ve programları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Diğer bir yandansa yukarıda da dediğimiz gibi sadece ınstagram içni geçerli değildir bu uygulamalar. Facebook, twitter ve diğer sosyal medya uygulamaları içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz ve aynı şekilde sizlerden bu hesaplarınızın bilgisini asla istemez. Sadece addmefast sitesine giriyorsunuz ve istediğiniz mail adresi ile kayıt oluyorsunuz veya facebook hesabınızla da hızlı bir şekilde giriş yapabilir ve tkaipçilerinizi hemen kasmaya başlayabilirsiniz. Hiç bir zararı bulunmamaktadır.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.