Galaxy S7 Ne Zaman Satışa Çıkarılacak?

Galaxy S7 Ne Zaman Satışa Çıkarılacak?

Samsung’un merakla beklenmekte olan yeni nesil akıllı telefonu olan Galaxy S7, Mart ayında tanıtılacak. Peki, Galaxy S7 ne zaman satışa çıkarılacak?

Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2016 kapsamında resmi bir hale gelmesi beklenilen Samsung Galaxy S7 ilgiyle bekleniyor. 21 Şubat tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması planlanan Galaxy S7, kısa bir süre sonra ise piyasaya giriş yapacak.

Galaxy S7’ nin çıkış tarihi 11 mart!
Bir döneme ait sızıntılarıyla beraber damgasını vuran Evan Blass diğer ismiyle Evleaks tarafından ortaya atılmış olan bu söze göre Samsung, yeni amiral gemi modeli Galaxy S7’yi 11 Mart tarihinde satışa çıkarıcak. İlk etapta Amerika üzerinde satışa çıkarılacak olan Galaxy S7 modelinin diğer ülkelerde ne zaman satışına başlanacağı bilinmiyor. Fakat biraz arkamıza baktığımızda, Galaxy Note 5 modelini hatırladığımızda bu çıkış tarihinin Türkiye için çok da uzak olmadığını söylemek mümkün. Böyle dememin sebebi ise 20 Ağustos 2015 tarihinde Amerika üzerinde satışa sunulmuş olan Galaxy Note 5, Ağustos ayı bitmeden ülkemiz üzerinde de satışa çıkarılmıştı. Buradan yola çıkarsak eğer Samsung Galaxy S7 ailesinin Mart ayının sonlarına doğru ülkemiz üzerinde de satışa çıkarılacağını söyleyebiliriz. Fakat bunun sadece bir tahmin olduğunu da söyleyelim. Samsung bu konularda kendini çok geliştirmeye başladı bakalım umarım bu telefonu kısa bir zamanda çıkarır.

Şimdi tüm gözler Samsung’un üzerinde zira Samsung ile birlikte Apple’da yeni akıllı telefonunu tanıtacağı için ikili arasında kıyasıya bir yarış bekleniyor. Kimlerin nerede, nasıl ve hangi telefonu alacağı şuanda muallakta olsada veya hangi telefonun daha üstün olacağı muallakta olsa da ikilinin arası her zaman bir kızgınlık ve hırs ile geçiyor. Bizim sizlere önerimiz Apple’dan yana olacaktır. Samsung ve türevleri markaların android işletim sistemine bağlı olarak çıkan yeni nesil akıllı telefonları şuanda Apple’ın akıllı telefonlarına asla rağbet edemez. Yeni veya eski Apple’ın her yönden ve her bakımdan android’e nazaran daha iyi olduğu bir gerçeği vardır ve sürekli olarakta Apple bu bahsettiğimiz prestijini arttırıyor. Apple’ı seçebilir ve daha hızlı bir telefona sahip olabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.