En İyi Kamera Hangi Akıllı Telefonda?

En İyi Kamera Hangi Akıllı Telefonda?

Teknoloji artık gelişiyor ve bu durumdan akıllı telefon sektörüde fazlasıyla etkileniyor. Teknolojinin gelişmesiyle beraber akıllı telefon sektörünün yatırım almasıyla beraber telefonların varolan özellikleri bir tık daha çıktı. Üstelik bu sene yani 2015 sene içerisinde mobil teknoloji sektörü fazlasıyla yatırım alarak daha üst düzey akıllı telefonlar çıktı hatta neredeyse bir bilgisayar kadar işlem yapabilecek güçlü telefonlar çıkarıldı. Hal böyle olunca telefonların bazı özellikleri neredeyse diğer teknoloji aletlerinden daha üstün oluyor, bunun bir örneği olarak; ”Kameralar”. Son zamanlarda çıkarılan telefonların kameraları 13 megapiksel veya 21 megapiksel kadar uzanıyor fakat içeriğinde bulundurdukları lensler sayesinde neredeyse bir fotoğraf makinesi kadar renkli ve o kadar gerçek fotoğraflar yakalayabiliyorsunuz. Hangi akıllı telefonda en iyi kameranın bulunduğunu merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin, sizler için kamerası en iyi olan telefonları araştırdık ve işte sizler için özel olarak hazırladığımız haber: ”En İyi Kamera Hangi Akıllı Telefonda?”

Akıllı telefonlar artık neredeyse bir bilgisayar kadar işlem yapıp bizlerin işini kolaylaştırıyor hatta sadece akıllı telefonlar değil tabletler ve diğer cihazlarda buna dahil diyebiliriz fakat kendinize sağlam, dayanıklı ve işlevsel bir akıllı telefon almak istiyorsanız biraz paraya kıyıp iyi bir markanın iyi bir akıllı telefonunu almak zorundasınız ki bu akıllı telefonlarda yok yok diyebiliriz.

En iyi kameralı akıllı telefonlar dışında bilgisayardan telefonumuza bağlanıp yönetebilir miyiz diye merak ettik ve sizin için araştırma yapıp AirDroid 3 isimli bir program keşfettik. Bu programla bilgisayardan telefona kablosuz bağlanma yöntemini ayrıntılı şekilde resimli olarak anlattığımız içeriğimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Özellikle piyasada bulunan ve bu sektörün öncüsü olan Apple’ın ve Samsung’un ne derece akıllı telefonlar ürettiğini hepimiz biliyoruzdur değil mi? Yani gelin sizlere bunu daha detaylı olarak açıklayalım;

  • iPhone 6 ve S Serisi : Bu sene neredeyse satış rekoru kırdı diyebiliriz ve bu telefonda bulunan kameranın ne kadar güçlü olduğunu size söylemek isteriz. Kamerası 8 megapiksel ama içeriğinde bulundurduğu lens sayesinde kameralarınız daha net ve daha iyi bir görüntüde fotoğraflar çekebiliyor.
  • Samsung S6/Edge : Samsung bu sene plastik telefonlardan vazgeçti ve demir kasalara yönlendi. Demir kasaya geçerkende kamerasını unutmadı, Samsung S6 ve Samsung S6 Edge sayesinde fotoğraflarınızı ultra HD bir şekilde çekebilirsiniz.

Bir fotoğraf makinesi kadar güçlü olan bu telefonların fiyatı dudak uçuklatabilir zira neredeyse bir tanesinin fiyatı 3 bin ₺’den aşağı değil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ