Bimcell Bedava Konuşma Paketi

Bimcell Bedava Konuşma Paketi

Türkiye’de yakın dönemde tıpkı faaliyet gösterdiği alışveriş sektöründe olduğu gibi iletişim alanında da uygun fiyatlı kaliteli hizmet anlayışına dayalı çalışmalarına, iletişim devlerinden olan Türk Telekom alt yapısı işbirliğiyle çalışmalarına başlayan, Bimcell, müşterilerine sunduğu uygun fiyatlı iletişim paketleriyle kısa süre içerisinde kullanıcıların tercih ettiği popüler operatörler arasında yerini aldı. İletişim bazında ihtiyaç duyduğumuz dakikalar konusunda da rakipleri ile girdiği müşteri memnuniyeti yarışında, sunduğu avantajlı paketlerin yanı sıra ücretsiz sunulan dakika fırsatlarıyla da daima bir adım öne çıkmayı başarmış durumda. Üstelik sektörde henüz yeni faaliyet göstermesine rağmen sunduğu ücretsiz veya avantajlı fırsatlar ile mevcut abonelerinin memnuniyetini fazlasıyla kazanabilmiş durumda. Dilerseniz, Bimcell kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde faydalanabileceği dakika fırsatlarına ve faydalanabilmek neler yapmanız gerektiğine bir göz atalım.

Bimcell tanışma fırsatı

Adından da anlaşılacağı üzere bu fırsat paketi Bimcell’e yeni gelen abonelerin deneme ve memnuniyeti amacıyla sunulmuş ücretsiz 250 dakika fırsatı. Yeni tanışma kapsamına girdiğinden ücretsiz olarak 30 gün faydalanabilir, operatörden memnun kalmamanız durumda iptal talebinde bulunmazsanız, diğer aylar ise iptal etmemeniz durumda paketin operatör tarafından belirlenen normal ücreti ne ise ona tabi tutulmanız mümkün. Faturalı bir kampanya olmadığı ve fırsattan faydalanmak için Bimcell’e herhangi bir taahhüt vermediğinizden dolayı, hiçbir cezai bedel veya ücret ödemeden kampanyayı iptal edebilir veya farklı bir fırsattan yararlanabilirsiniz.

Nasıl faydalanabilirim?

Bimcell’e yeni katılmış ve daha önce bu kampanyadan faydalanmamış bir abone iseniz, 250Dk yazıp, 4551’e kısa mesaj atmanız fırsattan faydalanmak için yeterlidir.

Bu kampanyanın yanı sıra Bimcell, Türk Telekom alt yapısında hizmet sunan bir operatör olduğundan bazı dönemlerde çözüm ortağı olan Türk Telekom’un kendi müşterilerine sunduğu konuşmaya yönelik dakika fırsat veya kampanyalarından Bimcell müşterilerinin de faydalanması amacıyla onlara da sunmakta.

Fiyat ve memnuniyet açısından popüler bir operatör olmayı başaran Bimcell’in yine yeni gelen veya mevcut abonelerine rakiplerinle oranla uygun fiyatla konuşma yani dakika ağırlıklı paketler sunmaya özen göstermekte, bu noktada ise abone ihtiyaçlarının görülmesi prensibine dayanarak çalışmalarına her geçen gün bu yönde hız vermektedir. Sizde mevcut operatörünüzün yüksek fiyatlı kampanyalarından sıkılmış ve uygun fiyatlı iletişim imkanı arayan bir mobil kullanıcı iseniz Bimcell, kesinlikle sürekli güncellenen ve abonelere sunduğu imkanları ile tam da size göre bir operatör olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Özellikle son dönemde mobil sektörünün gelişim gösterdiği 4G/4.5G alt yapısı beraberinde kaliteli iletişim hizmeti anlamında pek çok başarılı alt yapı çalışmasına imza atmasının ardından sunduğu kampanya, tarife ve paketler de artan iletişim performansına rağmen rakiplerinin yanında uygun inanılmaz fiyatlar ile abonelerine sunmaya devam edebilmesi, gerçekten Bimcell’in ne derece tercih edilmesi gereken bir operatör olduğunu çok net bir şekilde kanıtladığını söyleyebilmek mümkün.

Bimcell’in avantajlı veya ücretsiz olarak abonelerine paket sunabilmek açısından her geçen gün istikrarlı bir şekilde ihtiyaçları da göz önüne alarak çalıştığını düşünürsek, bu tip fırsatlar sunmaya aralıksız bir şekilde devam edeceği konusunda kesinlikle bir şüphemiz yok fakat abonelerin bu fırsatlardan geçerliliğini yitirmeden faydalanabilmesi için, kendilerine sunulan tarife, paket veya fırsatları sık sık kontrol etmeli, ihtiyacına uygun olarak sunulanlardan birini seçerek faydalanmalıdır. Fırsatlardan faydalanmadan önce bir hususta aboneleri uyaralım. Yapılan her kampanyaya katılmadan önce gereken şartları kesinlikle dikkatli bir şekilde inceleyin zira sonrasında doğabilecek bazı aksaklıklarda tüm operatörlerde olduğu gibi kampanyaya katılmanız durumda otomatik olarak şartları kabul etmiş gibi gördüğünden mağdur duruma düşebiliriz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.