Web Tasarım’da Bilcod

Web Tasarım’da Bilcod

Web Tasarım’da Bilcod

Bilcod web 2010 yılında yıllarını yazılıma vermiş,önemli yazılım firmlarına hizmet etmiş uzman bir ekip tarafından, web tasarımı, reklam ve kurumsal seo(arama motoru optimizasyonu) hizmetleri vermek üzere İstanbul Kadıköy’de kuruldu.

Kurumsal web tasarım , e-ticaret sitesi yazılımları, sms reklam ve arama motoru optimizasyonu alanlarında İstanbul’un üst düzey tecrübeye sahip bir ekiplerindendir.

Web sitesi veya e-ticaret sitesi yaptıracaksınız ya da siteniz var ama arama motorlarında rakipleriniz çok güçlü olduğu için bir türlü istenilen ilk sayfalara çıkamıyorsunuz, veya iyi bir firmanız, iyi bir siteniz ve ürünleriniz var ama daha fazla müşteriye ulaşabilmek için güçlü bir reklam projesine ihtiyaç duyuyorsanız, Bilcod web’in uzman ekibi size tam anlamıyla memnun kalacağınız bir hizmeti rahatlıkla sunacaktır.

Web tasarım İstanbul, Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir

Kadıköy, üsküdar, ümraniye, beşiktaş, şişli ve ataşehir ilçeleri başta olmak üzere web tasarım hizmetlerinde bilcod tüm İstanbul’a rahatlıkla hizmet vermektedir. Elbette internet’te uzaklık diye bir şey olmadığından bilcod web ile çalışmak isterseniz siz de dünyanın her yerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bilcod daima google uyumlu modern kodlamalar yapmakta ve teknik tüm ilerlemeleri takip edip tüm yazılımlarını en yeni anlayışla geliştirmektedir. Örneğin günümüzde web sitesi değil, mobil uyumlu web sitesi anlayışı geçerlidir. Çünkü arama motorları daima yenilikleri takip eder ve algoritmalarını yenilerler. Dolayısıyla siteniz mobil uyumlu web site yapısı ile yazılmışsa rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.Unutmayalım arama motorları özellikle de google mobil uyumlu web site sever.

Deneyimli Bilcod web ekibi web sitenizi tamamladıktan sonra sizi google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkaracak danışmanlık ve teknik destek hizmetlerini de vermeye devam edeceklerdir. Web sitenizi yaptık artık tamam sözleri hiç bilcod’a göre değildir. Ekip sizi siteniz tamamlandıktan sonra da üst düzey bilgi ve becerileri ile yönlendirecektir.

Kurumsal Seo ve Sms reklam hizmetleri

Bilcod sadece internet sitesi anlamında değil belirtmiş olduğumuz gibi aynı zamanda arama motoru optimizasyonları ve sms reklam gibi ekstra hizmetler de vermektedir. Tüm yurtta çok geniş bir sms datası içeriğine sahip olan firma firmanızı sadece birkaç dakikada binlerce insanın cep telefonuna ulaştırabilecek kapasitededir.

Siz de kaliteli ve kullanışlı bir kurumsal veya e-ticaret sitesi yaptıracaksanız Bilcod web bu anlamda doğru bir tercih olacaktır. Gerçekten işinde uzman bir ekip ile çalışmak işlerinizi çok ama çok kolaylaştıracaktır. Bilcod’u tercih edin,rahat edin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ