Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava internet

Türk Telekom, TTNET ve Avea markalarını tek çatı altında toplama kararı alarak, ismini bir kez daha tüm dünyaya duyurmuştu. Bugüne kadar ülkemizdeki en büyük altyapı kapasitesine sahip olan ve en hızlı internet bağlantısını sunan TTNET, bu birleşme kararı ile altyapı noktalarını daha da güçlendirerek hem Avea hem de TTNET müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermeyi planlıyor. Ülkemizde bu kadar kaliteli hizmet sağlayan 3 kuruluşun birleşmesi, bu kuruluşlara ait hizmet kullanan aboneler için olumlu olacak gibi görünüyor. Zaten yapılan altyapı çalışmaları ile birlikte tüm kurumların fiber optik altyapı bağlantıları güçlendirilerek bağlantı hızı arttırılmış durumda.


Telefonundaki internetin bağlantı hızı ve kapasitesine önem veren kişiler için bu değişiklik, Türk Telekom’un aleyhine olmuş gibi görünüyor. Bu sayede bu 3 marka da daha geniş abone kitlesine ulaşacak. Altyapı lojistiğinin gelişmesi, bedava internet kullanımı gerçekleştiren Avea üyelerinin de hoşuna gidecek gibi görünüyor. Türkiye’nin 1 numaralı altyapı firması Türk Telekom’un altyapısı artık Avea ile de paylaşılıyor. Dolayısıyla tüm Avea müşterileri, TTNET’in altyapısından faydalanıyor. Daha hızlı ve maliyetsiz internete girmeye çalışan kullanıcılar da Türk Telekom bedava internet üzerine yaptıkları çalışmaları arttırmış durumdalar.


Herhangi bir operatör fark etmeksizin birçok bedava internet kullanıcısı, bağlantılarını Open VPN isimli VPN programı ile gerçekleştiriyor. İsminden de anlaşılacağı üzere Open VPN, bir VPN programıdır. Bu program tek başına bir internet bağlantısı sağlayamaz. Sizin belirtmiş olduğunuz host dosyasını göz önüne alarak, size istediğiniz bağlantı imkanını sunar. Dolayısıyla sadece bu programı indirmeniz, ücretsiz internet kullanabileceğiniz anlamına gelmez. İnternet üzerinde birçok farklı blog ve youtube kanalında, çeşitli host dosyaları mevcut. Bu host dosyaları, hız ve bağlantı gücü bakımından birbirlerinden ayrılıyor. Siz de çeşitli host dosyalarını test ederek, hız açısından en iyi olan host dosyasını Türk Telekom hattınızda kullanabilirsiniz.

Kaynak : http://www.mobilhile.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ