Pdf Kitap Sitesi

Pdf Kitap Sitesi

Pdf Kitap Sitesi

Merhaba sizlerde benim gibi kitap meraklısı, roman okumayı seven fakat orijinal kitapların pahalı fiyatlarından muzdarip biri misiniz? Artık bu tür sorunlar tarihe karışacak çünkü sizleri pdf kitap mucizesi ile tanıştırmak istiyorum. Bildiğiniz üzere eskiden kitap okumak istediğimiz zaman sürekli arkadaşlarımızla kitaplarımızı değiştirmek zorunda kalır veya şehrin bir ucundaki kütüphanelere giderek orada bulunan oldukça eski ve yıpranmış kitapları okumaya çalışırdık. Fakat artık gelişen internet teknolojisi sayesinde hem yeni hem de eski tüm romanlara ve kaynak kitaplara bir tıkla erişebiliyoruz. Çeşitli e kitap indirme siteleri sayesinde birçok farklı kitabı .pdf formatında bilgisayarımıza veya cep telefonlarımıza indirerek okuma imkanına kavuşuyoruz. İndirdiğimiz kitapları okuyabilmek için telefonlarımızda, tabletimizde veya bilgisayarımızda bir pdf reader programı, uygulaması bulunması yeterli olmaktadır.

Sizler çeşitli pdf kitap sitelerinde arama yaptığınız zaman bazen aradığınız kitabı bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Çünkü her sitenin kitap arşivi yeterince geniş olmayabilmektedir. Bu durumda sizlerin en geniş kitap arşivine sahip olan siteye ulaşmanız gerekmektedir. İşte bu sitenin ismi www.yazardefteri.net siteye girdiğiniz zaman büyük olasılıkla istediğiniz bütün kitaplara ulaşabildiğinizi gördüğünüz zaman oldukça şaşıracaksınız. Üstelik herhangi bir üyeliğe veya ücret ödemeye ihtiyaç duymadan ücretsiz e kitap imkanına kavuşmuş olacaksınız. Siteye girdikten sonra ana sayfadan istediğiniz kategoriyi seçebilir ve tüm kitapları inceleme imkanı bulabilirsiniz. Beğendiğiniz bir kitabın sayfasına girip tanıtım metninin altındaki e kitap indir yazısına tıkladığınız an sınırsız şekilde kitap indirme imkanına kavuşmuş olacaksınız.

Şuan itibariyle tanışmış olduğunuz e-kitap sitesi konusunda sizlere bir tavsiyede daha bulunmak istiyorum. Biz kitap severler bazen e-kitap sitelerine girer ve birgün de siteye yüklenmeye başlarız. Ardından sanki bir yere kaybolacaklarmış gibi bütün kitapları indirir bilgisayarımızda büyük bir pdf kitap arşivi oluşturmaya çalışırız. Siz isteğinize göre bütün kitapları bir günde indirmeye kalkışabilirsiniz fakat benim size tavsiyem siteyi internet tarayıcınızın yer imlerine kaydetmek olacaktır. Bu sayede ne zaman sizin veya bir arkadaşınızın pdf kitap ihtiyacı olsa yer imlerinden çok kolay şekilde siteye erişerek istediğiniz kitabı indirip okuyabilirsiniz.

Siteye gitmek için tıklayın: www.yazardefteri.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ