Nutrade Protein ve Amino Asit Takviye Ürünleri

Nutrade Protein ve Amino Asit Takviye Ürünleri

Nutrade Protein ve Amino Asit Takviye Ürünleri

İdeal kiloyu yakalamak için vücut tipine bağlı olarak doğru bir diyet programının uygulanması şarttır. Bununla beraber bazı temel hususlara da dikkat etmek gerekir. Atletik ve kaslı bir vücuda sahip olmak için diyet yapılmasının yanı sıra spor yapak da oldukça önemlidir. Bu sayede vücuttaki yağların yakılması hızlanırken kaslarınız da düzenli olarak çalıştığından dolayı sürekli olarak gelişim gösterir. Bu sayede istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Spor yaparken vücudun özellikle protein ve aminoasit ihtiyacı artar. Bunun için de bu ihtiyacı karşılamak için dışarıdan besin takviyesi alınması gerekebilir. Nutrade 500 Dalton Hydrolysed Whey Protein 2250 Gr ürününü düzenli olarak kullanarak bu ihtiyacınızı önemli ölçüde karşılayabilirsiniz. Özellikle spor yaparken oldukça yararlı olan bu ürün yaklaşık olarak 75 servisten oluşmaktadır. Her servis, 1 ölçeğin 300 ml su ile karıştırılmasıyla elde edilir. Başlangıç seviyesinde olanlar bu ürünü spordan hemen sonra 1 servis olarak kullanmalıdır. Orta seviye olanlar 1 servis ek olarak spordan 45 dakika öne kullanmaları gerekmektedir. İleri seviyedeki sporcular için orta seviyeye ek olarak sabahları uyandıktan sonra ya da gün içerisinde öğün aralarında 1 servis tüketilebilir. Whey proteinler normal şartlarda 18.300 dalton boyuta sahiptir. Ancak bu ürün sadece 500 dalton boyutunda olduğundan dolayı emilimi oldukça hızlıdır. %65 oranında proteine sahip olması nedeniyle vücudun ihtiyacının önemli ir kısmını karşılar.


Spora devam eden kişilerin aminoasit ihtiyacı da artar. Aminoasitler proteinlerin yapı taşını oluşturur ve vücut içerisinde üretilemezler. Bunun için özellikle temel aminoasitlerin dışarıdan alınması gerekir. Nutrade BCAA 4:1:1 420 Gr ürünü kaslarımız için en önemli aminoasitler olan lösin, izolösin ve valin aminoasitlerini yüksek oranda içerir. Vücudun formuna bağlı olarak günde 1 ile 3 defa arasında 1 çay kaşığı bu ürünü 35 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Toz formda olması sayesinde diğer tablet ürünlere göre çok daha hızlı bir şekilde emilir ve kana karışır. Böylece kasarla daha kısa sürede ulaşarak kas yıkımını azaltıp kas direncini artırır. En iyi karışım olan 4:1:1 formuna sahiptir. Her serviste yaklaşık olarak 5 gram BCAA içerir. Tatlandırıcı olarak sukraloz ve karabiber içermesi sayesinde tadı oldukça güzeldir.


İdeal ve saplıklı bir vücuda ulaşmasının yanı sıra daha iri ve kaslı bir vücuda sahip olmak isteyenler vücudun temel aminoasit ihtiyacına ek olarak yardımcı aminoasitleri de tüketmelidir. Bu aminoasitleri de dışarıdan almanız gerekmektedir. Nutrade Arginine HCL 720 Gr ile bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabileceksiniz. Ürün 72 servisten oluşur. Her servis bir ölçek ile yarım litre suyun karıştırılmasıyla elde edilir. Antrenmanlardan yarım saat kadar önce veya gece uyumadan önce 1 servis tüketilmelidir. Bu ürün BCAA aminoasitleri ile beraber tüketilmesi halinde bütün aminoasit ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Kan dolaşımınızı hızlandıran bu ürün kas direncini önemli ölçüde artırır. Profesyonel sporcular için tavsiye edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ