Moda Stil Dizi Kıyafetleri

Moda Stil Dizi Kıyafetleri

Moda Stil Dizi Kıyafetleri

Modastil adlı web sitemizi bundan yaklaşık 6 ay kadar önce Ağustos 2015 tarihinde kurdum. Kendim 2015 Haziran ayında 2 adet web sitede editörlük yaptım. Bunlardan biri haber sitesiydi, diğeri ise kadın, moda ve dizi kıyafetleri üzerine kurulu bir siteydi. Haber sitesi de her ne kadar çok sayıda kullanıcıya ulaşsa da çok zor bir sektördü. Bu yüzden 2-3 ay boyunca tecrübe ettiğim kadın ve moda üzerine kurulu bir site açmaya karar verdim.

Öncelikle her hafta güncel, yeni dizilerin yayınladığını, Türkiye’de bütün diziler için geniş bir kullanıcı kitlesi olduğunu gördüm. Özellikle kadınların her diziyi daha izlerken araştırmalarına kendi gözlerimle şahit oldum. Örneğin televizyonda bir dizi oynuyor. Bu dizide kadın bir bluz, pantolon veya şort giyiyor. Bunu beğenen kadın hemen arama motoruna bla bla dizisi, xyz oyuncusunun giydiği dizi kıyafetleri olarak araştırma yapıyor. Sektör güzel, ihtiyaç var, dedim ki bende de yeteri kadar bilgi ve tecrübe var, sen bu işe atıl. İşte bu şekilde sektöre bir giriş yaptım. Yaptım, ettim diyorum fakat sitenin bir sahibi bensem diğer sahibi de kız arkadaşım. Sitenin isim anası da kendisidir.

dizi kıyafetleri

Gelelim paylaştığımız içeriklere. Moda stil kıyafetlerden tutun da, güzellik ile ilgili bilgilere, sağlık konusunda sağlık bakanlığından onaylı yazılara, magazin ile alakalı güncel içeriklere, aşk ilişki konusunda tavsiyelere, anne çocuk ile ilgili içeriklere, yemek tarifleri paylaşımlarına ve de her hafta düzenli bir şekilde yayınlanan haftalık burç yorumları paylaşımlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Aslına bakarsanız paylaştığımız içeriklerden bahsederken dizi kıyafetleri paylaşımlarından hiç bahsetmedim. Çünkü buna ek bi paragraf açmak istiyorum. Dediğim gibi her hafta, her gün takip edilen dizilerde yayında. Dizinin oynadığı an veya dizi oynadıktan sonra kadınlar hatta erkekler de o dizide giyilen kıyafetler ile ilgili araştırmalar yapmakta. Şuanda yayında olup da en çok izlenen dizilerden biri olan Kara Sevda dizisinin de Kara Sevda kıyafetleri adı altında her hafta giyilen kıyafetlerini ve markalarını paylaşmaktayız.

Dizilerde giyilen elbiseler, kıyafetler ve markaları içinde en çok takip edilenlerden biri de en çok takip edilen dizilerden olan Kiralık Aşk dizisi. Kiralık Aşk kıyafetleri paylaşımları da her hafta sitemizden düzenli olarak yapılmakta.

Sitemizi her gün düzenli olarak takip etmenizi, sitemizdeki içerikleri sosyal medya adresleri üzerinden paylaşmanızı ve bizlere destek olmanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ