Marmaris Tekne Turları

Marmaris Tekne Turları

Marmaris Tekne Turları

Marmaris bir çok koy barındıran ve tekne turlarının en meşhur olduğu yerlerden birisidir. Bir çok farklı tekne turu yıllar içerisinde turistlerin beğenisine sunuldu. Sizlere Marmaris Turları olarak en popüler tekne gezilerini detaylarıyla açıklıyoruz. Tura nasıl gidilir , tura neler dahildir ve bir çok ince detayla yazımız sizlerle.

Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu

Marmaris’teki en popüler tekne turu herşey dahil tekne turudur. Sabah 9 gibi başlayan tur akşam 16.30’a kadar sürmektedir. Yemek , içecek ve Otelden servis fiyatın içine dahildir. İçecek olarak Bira, Şarap , Votka ve Soft içecekler fiyata dahildir. Marmaris’in etrafındaki bütün güzel koyları ve adaları gezmektedir. Başlıca gezilen bölgeler ; Cennet adası , Akvaryum Koyu , Fosforlu Mağara , Turunç ve Yeşil Deniz’dir. Koylardaki temiz su ve 10 metre gibi bir derinlikten denizin dibini görebilmeniz sizi Marmaris çevresine hayran bırakacaktır. Marmaris’te yapılacak başlıca turlardan birtanesi Marmaris Tekne Turu dur.

Marmaris Hisarönü Tekne Turu

Hisarönü Marmaris’e bağlı küçük bir köydür. Meşhur Kızkumu bu köyün yakınında bulunmaktadır. Yaklaşık 30 dakikalık bir Otobüs yolculuğundan sonra Hisarönü Tekne turu başlamaktadır. Başlıca Durakları ; Selimiye Koyu , Tavşan Adası , Dişlice Adası ve Çubucak Koyudur. Hisarönü tekne turuda Marmaris’teki Tur gibi herşey dahildir. Yemek ve İçecek sınırsız istediğiniz kadar içebilirsiniz.

Marmaris Kleopatra Adası Tekne Turu

Kleopatra Adası her yıl binlerce turisti kendine çeken bir cazibe merkezi olmuştur. Mısırdan Kleopatra’nın getirdiğine inanılan harika kumu başka hiç bir yerde bulamazsınız. Adada yaklaşık 2 saat zaman geçirdikten sonra teknemiz sizi etrafında bulunan güzel koylara götürmektedir. Her koyda yüzme molası verilmektedir. Yine Marmaris’e yaklaşık 20 dakikalık bir otobüs yolculuğu tur öncesi sizi beklemektedir. Kleopatra Adası yerel halk içinde Sedir adası olarakta geçmektedir.

Marmaris Dalyan Turu

Marmaris’ten gidilebilecek en meşhur ve güzel yerlerden birisidir Dalyan. Çamur banyosu ve Kral mezarlıkları ile kendine hayran bırakan ve aynı zamanda İztuzu plajı ile kaplumbağa görme fırsatı yakalayabileceğiniz mükemmel bir tekne turu sizi bekliyor. Marmaris’ten kalkan tekne büyük ve rahattır. Dalyana tekne ile yolculuğunuz yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bu 2 saat içinde 1 kere yüzme molası verilir. Teknede yemek fiyata dahildir. Fakat içecekler ekstradır. Dalyan turu haftanın her günü yapılamaktadır. Sabah 8.30 gibi başlar ve Akşam 18.00 gibi biter.
Marmaris yapılabilecek en meşhur tekne turları hakkında kısaca bilgi verdik. Eğer turlarla ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz sizlere web sitemiz olan tr.excursionsmarmaris.net adresine bekleriz. iyi tatiller

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ