Mangal ve Semaver Sitemiz Açıldı!

Mangal ve Semaver Sitemiz Açıldı!

Mangal ve Semaver Sitemiz Açıldı!

Bundan yaklaşık olarak 3 ay kadar önce pikniklerin ve bahçelerin vazgeçilmezi mangal ve çeşitlerini sergilemek ve kullanıcıya ulaştırmak amacıyla kurulmuş bir web sitesi kurduk. Artık kişi bahçesine bir şeyler almak istediğinde yalnızca mangal.web.tr sitesini ziyaret ederek istediği her şeyi rahatlıkla bulabilecek düzeye getirdik. Yani bu sektörde bilindik ve öncü bir firma olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Ayrıca mangalların yanı sıra semaver çeşitleri, bakır ve otantik ürünler, soba ve ocaklar gibi gerçekten özel seçilmiş ürünleri de sitemizde sergilemekteyiz. Örneğin tenekede tavuk aparatı diye adlandırdığımız bir ürünümüz mevcut ve bu ürün ile çingene tavuğu diye adlandırdığımız teneke içerisinde tavuk pişirme konusunda kötü sürprizlerle karşılaşmamak adına cam kapaklı teneke aparatımız sayesinde teneke içerisindeki tavuğun pişme durumunu görebiliyoruz.

Bilenler bilir tokat kebabını ve bilmeyenler de mutlaka öğrenmeli tokat kebabı mangalı ürünümüz sayesinde sevdiklerinizle bahçenizde ya da pikniklerinizde lezzetli ve keyifli dakikalar geçirip leziz kebaplar yapıp yiyebilirsiniz.

Semaver çeşitlerimize de değinecek olursak istenilen ölçü ve çeşitlerde bakır ve krom semaverlerimiz mevcut. Ayrıca çay bahçeleri için hantal boy diye adlandırdığımız 85 litreye kadar büyük boyları da istek üzerine yaptırabiliyoruz.El yapımı dövme hırdavat ürünlerimiz bahçenizde en büyük yardımcınız olacak.

El yapımı bel, kazma, aşı bıçağı gibi makas çeliğinden üretilmiş ürünler de sitemizde sergilenmektedir. El yapımı balta ile bahçenizde mangal ve semaver yakınlarında kullanacağınız odunları rahatlıkla kırabilirsiniz.İstenilen ölçülerde kavurma saclarımız da sitemizde mevcuttur 40 cm, 45 cm ve 50 cm şeklinde. Ayrıca tüplü katmer sacını da mutlaka tavsiye ederiz.

Sitemizi ziyaret etmek için: mangal.web.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. onur dedi ki:

    çok güzel bir site olmuş. yapanların eline sağlık

BİR YORUM YAZ