Leke Tedavisi Ankara’da yapılır!

Leke Tedavisi Ankara’da yapılır!

Leke Tedavisi Ankara da yer alan merkezimizde uzman hekimler eşliğinde gerçekleştirilmekte olan önemli medikal uygulamalar arasında yer almaktadır. Merkezimizde leke tedavisi dışında birçok alanda daha hastalarımıza hizmet verilmekte olup, doktorumuz Buket Yıldırım’ın kliniği 2012 yılından bu yana hastalarına kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Leke tedavisi Ankara denildiğinde ilk adres olan Yıldırım’ın kliniğinde sadece leke tedavisi değil, ayrıca botoks, dolgu, mezoterapi uygulamaları, boyun ve dekolte bölgesine özel uygulamalar, cilt bakımı, el estetiği ve daha birçok uygulama alanında hizmet verilebilmektedir.

Cilt Lekeleri Ankara merkezimizde olmak üzere aslında günümüzde neredeyse tüm klinik ve merkezlerde yapılabilen bir uygulamadır. Ancak burada önemli olan cilt bakımının süresi ve içeriğidir. Güvenilir olmayan ya da referansları olmayan merkezlerde sadece buhar ile bile sizlere genel bir cilt bakımı yapılabilir ve sizlere aslında pek de bir yararı olmayan bu uygulama içi bile tonlarca para harcayabilirsiniz. Bu nedenle cilt lekeleri Ankara denildiğinde her zaman ilk tercihiniz Dr. Buket Yıldırım ve ekibi olmalıdır. 2012 yılından bu yana Ankara’da hizmet vermekte olan bu klinikte, hastalarımıza her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet edilmektedir. Sizler de bu kaliteli hizmetler hakkında bilgi almak için mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz.

Göz Altı Tedavisi Ankara denildiğinde de yine tercih Buket Yıldırım’dan yana olmalıdır. Burada göz altı tedavisi uygulamaları birçok yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerden ilki dolgu uygulamalarıdır. Dolgu işlemi sayesinde göz altında meydana gelen çökmeler doldurularak daha aydınlık ve genç bir cilt görünümü elde edilebilmektedir. Dolgu uygulamalarının yanı sıra ise yine gözaltı tedavisinde tercih edilen ulthera uygulaması ile  göz çevresi ve alın bölgesinde lifting etkisi meydana getirilerek cilt altında kolajen oluşumu sağlanarak göz altı tedavisi yapılabilir. Yaklaşık 60 dakika kadar süren bu işlemin etkisi ise 2 ya da 3 hafta sonra belli olmaktadır. Sizler de göz altı tedavisi Ankara denildiğinde tercihim Buket Yıldırım diyorsanız hemen www.drbuketyildirim.com internet sayfamızı ziyaret edin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ