İxir Playstation – Ps4 Teknik Servis, Ps3 Tamir

İxir Playstation – Ps4 Teknik Servis, Ps3 Tamir

İxir Playstation – Ps4 Teknik Servis, Ps3 Tamir

2009 yılından beri hizmetinizle olan firmamız, sizlere daha iyi hizmetleri vermek için, güçlü kadrosuyla yol alıyor. İstanbul’un merkezi yerde olan ofisimiz yani biz, İxir Playstation,  Playstation’ın tüm sorunlarına, tüm arızalarına en iyi cevap veren bir nevi danışmanlık şirketi de diyebiliriz. Türkiye’nin her yerine de ulaşma imkânını bünyesine katarak gelişimine devam eden firmamız, her geçen gün sizlerden gelen istekleri de değerlendirmektedir.

Aklınıza takılan soruları sorabileceğiniz, tedarik edebileceğiniz her ürün hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz, tamir aşamalarının yolları hakkında bilgi alabileceğiniz, ilk ve tek ağızdan duyacağınız güvenli bir firma.

Ürünlerin kullanım ömürleri uzadıkça, artan sorunlar ve aparatların yenilenme durumları sık sık karşılaşılan olaylardır. Bu durumda, hem maddi hem de manevi olarak baskı altında olan kullanıcılar, yani siz, sadece danışmak için bir yardım istersiniz.

Biliyoruz.

Çünkü biz tam da bunu yapıyoruz. Bizim işimiz, var olan sorunlara farklı ama kalıcı çözümler bulup, ilk gün paketinden açılan ürününüzün konforunu size sunmak.  Kaliteli ekibiyle beraber, hızlı ve garantili bir tamir süresini sizlere tanırken, kargo hizmetiyle de ulaşım açısından sorun yaşamamanızı sağlar. Kullandığı tekniklerle beraber, gelişen teknoloji dünyasında kendine hedeflediği yere getiren firmamız, araştırmalar yapıp, ürünler ve kullanım açısından bilgileri depolarken, bunu uygulamak adına hızlı atılımlar gösterir.

Her türlü talep, istek ve önerilere açık olan İxir, size tam da iksir gibi gelecek çözümler bulur. Rahatınız, bütçeniz, ürününüzün muhafaza edilmesi ve playstation 3 tamir esnasından bilgilendirme akışınız uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Aradığınız her konunun ve detayın yer aldığı İxir Playstation, güncel ve gelişen teknikleriyle web sitesinde de sizlere aracı olur.

PS4-Servisi

Müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı bu alanda, en önemli hizmet ise Türkiye’nin hemen hemen her yerine ulaşmasıdır. 6 Yıldır ps4 teknik servis, ps3 teknik servis, ps3 tamiri, ps4 tamiri, ps3 kol tamiri, ps4 kol tamiri vb. playstation hakkındaki tüm konularda hizmet vere ixir playstation bu nedenle, playstation ürünlerinin bakımı, arıza durumları, çözüm yolları gibi başlıkların detaylı anlatımları, siz teknoloji severlerin beğenisine sunulmuş ve sitemizde aktif olarak kendine yol bulmuştur. İletişim kanallarımız sayesinde bize ulaşabilir, sorununuz hakkında da güvenilir ve teknik ekibimizden bilgilendirme maili alabilirsiniz. Arızalanan ürünlerinin süreleri hakkında istediğinizi öğrenebilir, parça değişimlerinde yeni ürünlerle değişim yapabilirsiniz.

İletişim

Adres:

Selahattin Pınar Cd. Yaşarbey Sk. No: 2/B Mecidiyeköy / Şişli – İSTANBUL

Telefon:

0212 213 8716

0212 266 5169

E-Mail: Info@Ixirplaystation.com

Website: ixirplaystation.com

playstation

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ