FlexiSpy Nedir Kullanıcısından Açık Yorum

FlexiSpy Nedir Kullanıcısından Açık Yorum

FlexiSpy Nedir Kullanıcısından Açık Yorum

 

Merhaba sizlere yakın zamanda şirketim için kullandığım ve aşırı derecede memnun olduğum bir yazılımı tanıtmak istiyorum. Şirketimde çalışanlarımın son aylarda iş performansları aşırı derecede düşmüştü. Sürekli olarak işlerini aksatıyor, tüm işlemlerin gecikmesine ve aksamasına sebebiyet veriyorlardı. Ayrıca şirket bilgilerini rakip firmalarla paylaştıkları konusunda şüphelerim bulunuyordu. Bu sorunlar için çözüm yolu arayışı içindeyken flexispy programı ile tanıştım.

 

Flexispy her türlü akıllı cep telefonuna yüklenen ve telefonu her yönüyle kontrol altına alan bir yazılım. Bu yazılım sayesinde programı yüklediğiniz telefonda yapılan tüm görüşmeleri dinleyip kayıt altına alabilir, mesajları okuyabilir, telefonu kullanan kişinin tüm email bilgileri ve şifrelerine ulaşabilirsiniz. Flexispy programıyla ayrıca anlık mesajlaşma uygulamaları tarafından gönderilen ve alınan tüm içerikler de takip edilebilmektedir. Bu yazılımla tanıştıktan sonra tüm şirket telefonlarını toplayıp güncelleme yapacağımı söyledim. Ardından tamamının içine flexispy programını kurdum.

 

Yazılımı şirket telefonlarına yükledikten sonra çalışanlarımın mesai saatleri içinde iş telefonlarıyla saatlerce özel görüşmeler yaptıklarını, sürekli mesajlaştıklarını fark ettim. Bu sayede flexispy sayesinde neden iş performansının düştüğünü tespit edebilmiştim. Ayrıca çok önemli bir şeyin daha farkına vardım. Çalışanlardan biri sürekli rakip firmadan biriyle görüşüp işlerimiz hakkında bilgi aktarımında bulunuyordu. Flexispy sayesinde hem iş performansı artmış oldu hemde aramızda bulunan casustan kurtulmuş olduk.

 

Flexispy telefon dinleme ve takip yazılıma ilk bakışta yanlış gibi görünse de aslında hem iş ortamında hem aile yaşantınızda hayat kurtarıcı bir rol üstlenmektedir. Çünkü örneğin bu program ile çocuğunuzun okulda olup olmadığını anlık olarak tespit edebilir veya arkadaşlarıyla telefonda neler konuştuğunu öğrenip yapacağı yanlış davranışlar için önceden önlem alabilirsiniz. Yada eşinizin gün içinde neler yaptığıyla alakalı şüpheleriniz bulunuyorsa, kimlerle mesajlaştığını ve konuştuğunu merak ediyorsanız bu programın üstün özellikleri sayesinde istediğiniz her türlü bilgiye çok rahat şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Ben flexispy kullandığım için çok memnunum ve içim artık çok rahat sizlerde flexispy satın almak için http://www.mspy.gen.tr/flexispy/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ