Flexispy Kullandım ve Çok Memnunum

Flexispy Kullandım ve Çok Memnunum

Flexispy Kullandım ve Çok Memnunum

Ben çocuklarının üzerinde aşırı derecede titreyen, onları sürekli takip eden ve her türlü kötülükten korumaya çalışan bir anneyim. Çünkü biliyorsunuz ki zaman her geçen gün daha kötü bir hale geliyor ve ortam sürekli daha çok bozuluyor. Ayrıca internet ve akıllı telefonların yaygınlaşması sebebiyle çocuklarımızla olan iletişimimiz aşırı derecede azalmış bir durumda. İşte tamda böyle bir durumda yoğun kafa karışıklığı içindeyken flexispy yazılımı ile tanıştım. Şimdi sizlere bu yazılımdan bahsetmek ve beni nasıl büyük bir felaketten kurtardığını anlatmak istiyorum.

 

Liseye yeni başlayan oğlum sürekli olarak eve geç gelmeye ve çok acayip davranışlar sergilemeye başlamıştı. Onun içinde bulunduğu durum beni aşırı derecede tedirgin ediyordu. Ne yapıyor, kimlerle dolaşıyor çok merak ediyordum. Bu sırada bir internet sitesinde flexispy telefon takip yazılımı ile karşılaştım. Bu yazılım yüklediğim telefonları çok rahat şekilde dinlemeye alabileceğimi, smsleri okuyabileceğimi yani çocuğumun her yaptığını öğrenebileceğimi ifade ediyordu. Ardından yazılımı satın alıp oğlumun telefonuna yükledim. Ardından çocuğumun kimlerle mesajlaştığını ve arkadaş olduğunu öğrenince çok kötü oldum. Çünkü arkadaşları zamanında tespit edemeseydik çocuğumu uyuşturucuya alıştıracaklardı. Neyse ki flexispy ile zamanında durumun farkına vardık ve önlemimizi alıp oğlumuzu o çocuklardan kurtardık.

 

FlexiSpy ile Yapabilecekleriniz

 

Flexispy’i neden bu kadar çok sevdiğime değindikten sonra şimdi sizlere biraz bu yazılımın yapabildiklerinden bahsetmek istiyorum. FlexiSPY sayesinde yazılımı yüklediğiniz telefonun tüm mesajlarına, görüşmelerine erişebilirsiniz. Telefonu kullanan kişi mesajları silse bile ulaşabilir. Görüşmelerini kayıt altına alıp daha sonra tekrar dinleyebilir ve hatta anlık olarak nerede bulunduğunu takip edebilirsiniz. Okulda sandığınız çocuğun aslında şuan okulda olup olmadığından emin misiniz?

 

Bu uygulamayı sadece 1 kişinin değil aynı zamanda eşinizin, iş yerinizde çalıştırdığınız kişiler vb. haberdar olmak istediğiniz kişinin telefonuna yükleyebilirsiniz. Bu sayede hem aile hayatınızı hem de iş hayatınızı koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm sosyal medya ve email şifrelerine ulaşabildiğiniz için telefonlarını kullanmadıkları anlarda bile onları takip edebilirsiniz. Flexispy yazılımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz http://www.mspy.gen.tr/flexispy/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ