Flexispy İndir – Telefon Takip Yazılımı

Flexispy İndir – Telefon Takip Yazılımı

Flexispy İndir – Telefon Takip Yazılımı

 

Flexispy Dünya’daki en gelişmiş sürekli olarak kendini güncelleyen, yeni çıkan her telefon modeline uyumlu bir telefon takip yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde istediğiniz an istediğiniz yerden flexispy yazılımını kurup takibe aldığınız telefonlarda tüm yapılan işlemlere erişebilirsiniz. Birazdan adresini vereceğimiz siteden flexispy indirerek, ayrıca flexispy kurulumu içeriğimizdeki adımları takip ederek istediğiniz tablet ve telefon kullanıcısını kontrolünüz altında tutabilirsiniz ama önce programın ayrıntılarına biraz daha değinmek istiyorum.

 

FlexiSPY ile Neler Yapabilirsiniz?

 

1-) Anlık Mesajlaşma Programları Takibiniz Altında

 

Flexispy dışında farklı telefon takip yazılımları cihazları çeşitli yönden takip edebilmelerine rağmen bu cihazlarda kullanılan programlardaki veri akışlarını takip edemiyorlar. Fakat flexispy diğer tüm yazılımlardan farklı olarak. Telefonda veya tablette bulunan Facebook, Skype, WathsApp vb. uygulamalardaki veri akışını izleyip kayıt altına alabiliyor.

 

2-) Telefon Dinlemelerini Kayıt Altına Alabilirsiniz

 

Telefonları sürekli olarak anlık dinlemek aşırı derecede zordur fakat bu yazılım sayesinde istediğiniz kişinin görüşmelerini konuşma sırasında kayıt altına alıp daha sonra dinleyebilirsiniz.

 

3-) SMS Kayıtları Elinizde

 

Flexispy ile yazılımı kurduğunuz telefonun tüm sms kayıtlarına telefondan silinmiş olsa bile ulaşabilirsiniz. Çünkü telefona gelen ve gönderilen tüm mesajlar eş zamanlı olarak flexispy sunucularında daha sonradan kontrol etmeniz için kayıt altına alınmaktadır.

 

4-) Konum Takibi Yapabilirsiniz

 

Flexispy yüklü olan cihazları aynen bir gps gibi fakat tamamen gizli şekilde takip altına alabilirsiniz. Bu cihazı kullanan kişilerin hangi saatte nerede olduklarını an ve an takip edebilirsiniz.

 

5-) Gelişmiş Keylogger Teknolojisi

 

Flexispy yazılımının bekli de en mükemmel özelliği bir keylogger olmasıdır. Yani bu program telefondaki her dokunuşu, şifreyi, email adresleri, sosyal medya hesap kullanıcı adı ve şifrelerini ele geçirebiliyor. Bu sayede telefona yüklenmiş olan bir program sayesinde istediğiniz kişiyi o telefonu veya tableti kullanmadığı zamanlarda bile takip edebiliyorsunuz.

 

Flexispy Kurulumu

 

Yazılımın lisansını aldıktan sonra flexispy kurulumu yapmak için flexispy online kullanıcı paneline email adresinize gelen kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz. Ardından yazılımı kurmak istediğiniz telefon modelini seçiyorsunuz. Daha sonrasında seçtiğiniz telefon modeline uygun kurulum yöntemi size anlatılıyor ve sizde o yöntemle takip etmek istediğiniz telefona yazılımı gizli veya görünür şekilde kuruyorsunuz. Yazılımı telefona istediğiniz zaman yükleyebilir ve yazılımdan satın almış olduğunuz lisans süresi boyunca faydalanabilirsiniz.

 

Sizde flexispy indermek ve programı daha ayrıntılı şekilde incelemek isterseniz http://www.mspy.gen.tr/flexispy/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Leyla L. dedi ki:

    Sayfanız sayesinde bu harika programa eriştim ve flexispy indirip takip etmek istediğim telefona yükledim harika bir program daha evvel nasıl duyup görmemişim şaşırıyorum bu güzel ve yararlı bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ