Boajet Biletleri Alobilethatti.com ‘da

Boajet Biletleri Alobilethatti.com ‘da

Uçak bileti satışı yapan internet siteleri arasında deneyimli ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan Alo Bilet Hattı oldukça geniş bir hizmet listesine sahiptir. Sunduğu hizmetler arasında şehirler hakkında bilgiler, havayolu firmalarının sunduğu indirim kampanyaları ve uçak bileti satın alma işlemleri yer alan sitede bilet satın almak oldukça kolaydır. Bu nedenle siteyi ziyaret eden kişilerin sayısı her geçen gün artmakta olup siteyi ziyaret eden kişilerin bilet satın alma oranları da yükselmektedir. İşlevsel olduğu kadar bilgi verici de olan Alo Bilet Hattı ziyaretçilerin sitede zaman geçirirken sıkılmamaları için oldukça çekici ve etkili bir tasarıma sahiptir. Renkli şehir görsellerinin yer aldığı bilgi verici metinleri okurken ziyaretçiler kendilerini o şehirde geziyor gibi hissedebilirler. Uzman bir kadronun ortaklığında oluşturulan site ara yüzü oldukça eğlenceli ve işlevsel bir yapıya sahiptir. Siteyi ziyaret ederek bilet satın almak isteyen kişiler farklı adımlara girmeden karşılarına çıkan ilk sayfada uçuş bilgilerini girip sefer saatlerini sorgulatabilirler. Sorgulama sonucunda kişinin karşısına çıkan sayfada o güzergâhta yer alan firmaların bütün uçak seferleri yer alır. U sayfada ayrıca sitenin ya da firmaların düzenlemiş olduğu indirim kampanyaları da görülebilir.

Uçuş seferlerinin listelendiği sayfada kendine uygun bir saati seçen kişiler havayolu firmasına da dikkat edebilirler. Firmaların düzenlemiş olduğu güncel kampanyalar her ne kadar site içinde en kısa sürede yer alsa da firmanın resmi internet sitesinden ya da müşteri hizmetlerinden en güncel bilgiler alınabilir. Bu firmalardan biri olan Borajet yerli bir havayolu firmasıdır ve 2010 yılında dolmuş uçak taşımacılığı hizmeti ile bir ilke imza atmıştır. Firmanın tarihi çok yeni olduğu için uçak modellerinin kalitesi de oldukça yüksektir ve havalimanlarına destek amaçlı taşımacılık hizmeti yürütür. Firma yeni modellerden ve dünya genelinde uluslar arası havayolu firmalarının kullanmış olduğu jet uçaklarıyla hizmet verir bu Borajet satın alan kişileri hızlı ve konforlu bir şekilde varacakları yerlere ulaştırmayı amaçlar.

Alo Bilet Hattı’nı ziyaret ederek bilet kampanyaları hakkında bilgi almak isteyen kişilerin de bazı adımlarla istedikleri bilgiye ulaşabilecekleri açıktır. Site içinde havayolu firmalarının düzenlemiş olduğu kampanyalar firmaların isimleri altında yer alır ve bu kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen kişiler güzergâh bilgilerini ve tarihi seçerek istedikleri bilgiye ulaşabilirler. Örneğin Borajet Kampanyaları olarak görülen sekmede gereken bilgileri giren kişiler Borajet’in hangi tarihlerde hangi güzergâhlar arasında kampanya düzenlediğini görebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ