Blog Açma – CREAMIVE Web Tasarım Ajansı

  • 11 Ağustos 2016
  • 324 kez görüntülendi.
Blog Açma – CREAMIVE Web Tasarım Ajansı

Blog Açma – CREAMIVE Web Tasarım Ajansı

 

Blogspot veya WordPress kullanarak blog açmak artık çok kolay! Eğer Blogspot veya WordPress blog açmak istiyorsanız, bu tanıtım yazısı size yardımcı olacaktır. www.creamive.com’un sunduğu blog açma ve açılan bloğun nasıl kullanılacağına dair sunulan danışmanlık hizmeti ile yaş fark etmeksizin birçok yazarın doğru yolda yürümelerine destek olur. CREAMIVE Web Tasarım sadece ücretli danışmanlık hizmeti vermiyor. Bilgi isteyen tüm kullanıcılara elinden geldiğince yardımcı olmaya da çalışıyorlar. O nedenle de bu yazıyı kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz.

CREAMIVE Web Tasarım Ajansı

CREAMIVE Web Tasarım Ajansı, 16 yıllık geçmişi ile her geçen gün kendini geliştiren ve daha iyi hizmet sunmak için kreatifliği ve başarısıyla ön planda olan ekibiyle birlikte çalışan bir internet sitesidir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Yeni başlayan kurumlara, tanıtım ihtiyacı olan bireysel şirketlere, köklü firmalara yazılım desteği, internet sitesi tasarımı hizmeti, neler yapabileceklerine veya nasıl bir yol izlemeleri gerektiğine dair danışmanlık hizmeti, fikir üretimi ile firmaların, bireysel şirketlerin ya da bireysel başvuranların fikir üretimine yardımcı olur. Aynı zamanda; SEO, arama motoru optimizasyonu, adı verilen bir sistem ile Google’da reklamı verilen şirketin sırasını yükselterek bu şirketin kazancını katlamaya da yardımcı olur.

WordPress Blog Açma

Kullanılan arama motoruna wordpress blog açma yazarak veya tr.wordpress.com sitesine girerek web sayfası oluştur butonuna basılarak blog açma işlemi başlar. Bunu 6 adım takip eder. İlk olarak, kurulması istenilen web sitesinin ne hakkında olacağı verilen seçeneklerden biri olarak belirlenmelidir. Kurulacak web sitesinin konusu seçildikten sonra bu sitenin ana sayfa organizasyonunun seçimi yapılmalıdır.

WordPress.com Ücretsiz Blog Açma

Üçüncü adım olarak, web sitesinin teması seçilmelidir. Ücretli olan .com veya ücretsiz olan wordpress.com ile biten internet adresi belirlenmelidir. Free, premium ve business paketlerinden birinin seçilmesi gerekmektedir. Son olarak adres, kullanıcı adı ve parola seçimi yapılır. Başvuran kişinin mail adresine gelen maili iki gün içinde onaylaması gerekir. Aksi takdirde, oluşturulmak istenen site iptal edilir. Bu adımların sonunda wordpress blog açma işlemi başarıyla tamamlanır.

Blogspot Aç

Kullanılan arama motoruna blogspot aç yazarak veya www.blogger.com internet adresine giriş yapılmalıdır. Gmail desteği ile Google plus profili veya blogger profili oluşturulur. Blogda görülmesi istenilen adı seçtikten sonra yeni blog yazan kısmı seçerek blogspot açma işlemi oluşturulur. Oluşturulan blogspot sitesinin ziyaret oranı artırılmak isteniyorsa giriş kısmına ziyaretçilerin ilgisine çekecek bir tanıtım yazısı yazılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ