İdeal Kaslı Vücut İçin Nutrade

İdeal Kaslı Vücut İçin Nutrade

Kilo vermek isteyip de bunda başarısız olanlar genellikle diyetlerini doğru bir şekilde uygulayamadıklarından bu sorunu yaşamaktadır. Öncelikle için diyet yapanlar günlük işleri yaparken daha fazla hareket etmelidir. Asansörler yerine merdivenler tercih edilmeli, öğün yemeklerden sonra yürüyüş yapılmalıdır. Bununla beraber özellikle uyumaya yakın özel gıdalar hariç besin tüketimi yapılmamalı öğünlere başlamadan önce 1 bardak su içilmelidir. Bu şekilde sağlıklı ve etkili kilo verebilirsiniz. Diyet yaptığınız halde kilo veremiyorsanız tüm bu adımları yerinize getirdiğinizden de eminseniz yanlış diyet seçimi yapmışsınızdır. Bundan dolayı diyet programınızı en kısa sürede değiştirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde sağlıklı kilo verebilirsiniz. Dilerseniz beslenme ve diyetisyen uzmanlarından da yardım alabilirsiniz. Kilo vermenin yanı sıra vücudunuzdaki kas miktarını artırmak da önemlidir. Bunun için özellikle protein takviyeli beslenmeler yapılmalıdır. Bunun için bazı ürünler kullanılabilir.

Protein

Protein tüketimi özellikle kasların gelişimi için oldukça önemlidir. Yapılan diyet sırasında protein ağırlıklı beslenmelerin yapılması da gerekir. Özellikle fazla kilosu olan kişiler beslenmelerine dikkat ettiklerinden dolayı yeterli oranda protein takviyesi yapamayabilirler. Bunun için de Premium Isolate Protein 2100 Gr ürünü tercih edilebilir. Bu üründe her bir servis 250 ml su ile 1 ölçeğin kullanılması ile elde edilir. Toplamda 70 servisten oluşur. Spordan hemen sonra 1 servis ile kullanılmaya başlanır. Orta seviyeye geçildiğinde buna ek olarak sabah uyandıktan sonra 1 servis daha alınır. Son seviyeye geçtikten sonra ise spordan 45 dakika kadar önce 1 servis daha tüketilir. Özel içeriğe sahip whey protein olan bu ürünün tamamı izole edilmiş ve CFM filtreleme teknolojisi kullanılarak üretimi gerçekleşmiştir. 104 biyolojik değeri bulunmaktadır. %15 oranında dalton molekül boyutuna sahip olduğundan dolayı emilimi hızlı olmaktadır. Vücudun temel aminoasitlerini oluşturan BCAA aminoasitleri ve glutamin bakımından zengindir. %87,3 oranında protein içerir. Şeker bulunmayan bu üründe hiçbir türde yağ da bulunmamaktadır. Her bir servis yaklaşık olarak 30 gramdır.

Spora sürekli devam etmeyi düşünen ve vücuttaki yağın yakılmasında zorlanan kişiler karnitin takviyesine ihtiyaç duyarlar. Bunun için de b ihtiyacı karşılamak için üretilmiş ve kalitesi ispatlanmış ürünler tercih edilmelidir. Nutrade L-Carnitine Liquid 3500 mg 20 ampul ,den oluşmuş bir karnitin takviyesidir. Her seviyede sporcular için antrenmandan 20 dakika kadar önce 1 servis olarak alınır. Yağ yakmada zorlanan kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu bir besin kaynağıdır. Ürünü kullandıktan sonra antrenman esnasında sporunun daha fazla terlemesini sağlar ve yağ yakımını hızlandırır. Her 1 ampul yaklaşık olarak 3,5 gram saf formda karnitin içermektedir. Almanya çıkışlı olan bu ürün alman sağlık bakanlığınca onaylanmıştır. Ülkemizde karnitin ihtiyacından dolayı en sık kullanılan ürünlerdendir. Spor yaptığı halde istediği oranda yağ yakamayan kişilere tavsiye edilmektedir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.