Hardline Markası ve Sporcu Besin Takviyeleri

Hardline Markası ve Sporcu Besin Takviyeleri

Hardline Markası ve Sporcu Besin Takviyeleri

 

Karnitin’in insan vücudunda üstlendiği görevlerden belki de en önemli olarak bilineni yağları yakmasıdır. Yağların yakılarak vücuda enerji olarak dönüşümünü sağlayan Karnifit, Adenosine Triphosphate üretmektedir. Bu da kişide enerji patlaması sağlar. Hardline Carnifit 500 ml 12 adet ürünü L-Carnitine bulundurmakta ve egzersiz sırasında ATP’yi en fazla açığa çıkardığı bilinmektedir. Beslenme yoluyla alınan L-Karnitin yetersiz olduğunda yağ mitokondriye ulaşamamaktadır. Mitokondriye ulaşamayan L-Karnitin sonucunda kişi vücudundaki yağları kolaylıkla yakamaz. Yağların oluşması kasların zayıflamasına ve büyümesine engel olur. Sağlık bakımından değerlendirildiğinde karaciğer büyümesi rahatsızlıkları ortaya çıkar. Hardline Carnifit ürününde yeterli oranda bulunan Karnitin sayesinde istenilen orana ulaşılmış olacaktır. Özellikle sporcuların enerji ihtiyacını büyük ölçüde tamamlayacaktır. Şişe formda olan ürün 2000 mg L-Carnitine’e sahiptir. 500 ml Taurin içeren şişe yalnızca 7 kaloriye sahiptir. Şişe formda olan ürün muhafaza edilme konusunda ve taşıma konusunda oldukça kolaydır. Spor sırasında tüketildiğinde enerji artışı görülür. İlave şeker ise bulunmamaktadır. Ananas aromalı olması ağızda güzel bir tat oluşturur.

Hardline Creapure 500 gr

Sporculara toz formda sunulan Hardline Creapure ürünüyse yüzde 100 saf Kreatin Monohidrat bulunduruyor. Dünyada satışı yapılan sporcu ek besin takviyeleri arasında tek Mikronize Kreatin Monohidrat bulunduran ürün Alman firması aracılığıyla üretilmektedir. Formu sayesinde emilimi hızlıdır. ATP oluşumunu hızlandıran ürün enerji kazanımı sağlayarak kasların daha fazla çalışma yapmasına olanak sağlar. Alman markasının patentli ürünü olan Hardline Creapure 500 gr ürünün içerisinde insan sağlığı için tehlikeli olabilecek madde bulundurmuyor. Vejeteryanların kullanım yapabilmesi için hayvansal içerik bulundurmuyor. Sporcular tercih ettiği Hardline Creapure ürünüyle kaslarda glukoz kullanımını da en aza indirmiş oluyor. Bu sayede laktik asit vücutta minimum seviyede bulunuyor. Laktik asit yorgunluk hissi uyandırmaktadır. Ürünün en düşük seviyeye indirdiği laktik asit sayesinde kişi yorgunluk hissetmeden aktivitesine devam edebiliyor. Adale dokularında kas oluşumu için ani enerji gerektiren hareketler yapılır. Bu hareketleri yapabilmek için gerekli olan ATP’yi Kreatin karşılıyor. İnsan yaşamında güvenli ve önemli yere sahip olan Kreatin uygun miktarda Hardline Creapure ürününde bulunuyor.

Hardline Amino Full 300 Tablet

Vücudun üretemediği amino asitleri dışarıdan almak istediğinizde yeterli oranı karşılamak amacıyla Amino Full ürününü seçebilirsiniz. Amino Full çeşitli amino asitlerin bileşiminden oluşmaktadır. Ürünün içeriğinde 100 gram protein, 4417 gram Alanin ve 3102 gram Arjinin vardır. Ayrıca her bir porsiyonun içeriğinde 30 mg’da B6 vitamini bulunuyor. Bu sayede protein sentezi artıyor. Artış gösteren protein sentezi sonrasında kas yapısı daha hızlı gelişme gösterecektir. Hardline Amino Full 300 Tablet ürünü peptid formda olan bir amino asit çeşididir. Üretimi whey protein enzimlerinin ultrafiltre edilmesiyle oluşur. Bu sayede vücutta pozitif nitrojen dengesi olumlu olarak sporcuya katkı sağlar. Antrenmandan 30 dakika ve antrenmandan sonra olmak üzere 3’er tablet tüketimi yapılır. Tüketimi yapılan ürün kişide kas yapılanması, kas büyümesi gibi değişimler oluşmasını sağlar. Enerji vermesiyle daha uzun antrenman süresi ortaya çıkar. Aktivite esnasında tüketimi kasların amino aside karşı daha fazla emilim göstermesine olanak verir. Antrenman sırasındaki emilim kasları harekete geçirmeyi ve yorgunluk hissetmemeyi sağlayacak enerjiyi kazandırır.

Hardline ARG 1250

Spor kalp için yararlı bir aktivitedir. Kişinin daha dinç ve sağlıklı bir yaşam sürmesine olanak sağlar. Ağır sporlarla uğraşan kişiler ise vücutlarını şekle sokmak istediklerinde beslenmelerine daha fazla dikkat etmelidirler. Antrenman sonrasında kendini dinç ve sağlıklı hissetmek isteyen bireyin özellikle amino asit, protein gibi vücut yapı taşlarının tüketimini doğru yapması gerekiyor. Sporculara tavsiye edilen beslenmede ek gıda takviyesi kullanmalarıdır. Bunun nedeni besinlerin ihtiyaç duyulan gıda maddelerini yeterli oranda vücuda kazandırmamasıdır. Kazanım yapılamayan önemli gıda maddeleri sonrasında kişi ilerleme kaydedemez. Hardline ARG 1250 120 Adet ürünü sporcunun en kaliteli amino asitleri vücutlarına almasını sağlayan ek besin takviyesidir. Arjinin bulunduran ürün sayesinde damarlarda genişleme olur, kan basıncı düşer. Bu sayede kişinin kalbi ağır antrenmanlarda yorulmaz. Kan dolaşımını arttırması sayesinde besinler hızlı bir şekilde kaslara taşınır. Antrenman sonrasında hissedilen ağrılar azalır. Kişi yorgunluk hissetmeden bir sonraki antrenmana kendini hazır hissederek başlar. Enerji kazandırmasıysa sporcunun pek çok çalışmayı rahatlıkla yapmasını sağlayacaktır. Ürünün aç karına tüketilmesi önerilir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.