Vücut Geliştirmede Yardımcınız Elite Labs Isoblend

Vücut Geliştirmede Yardımcınız Elite Labs Isoblend

Vücut Geliştirmede Yardımcınız Isoblend

Sporcuların gün içerisinde ihtiyaç duydukları protein ihtiyacını karşılamakta olan toz formda bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan kompleks ve izole protein sayesinde tüm ihtiyaçlarınız tek bir ürünle karşılanabiliyor. 8 saat boyunca vücutta etkinliğini devam ettiren protein sayesinde vücudunuz istediğiniz ölçülere kısa sürede ulaşacaktır. Protein almak için tüketilen gıdalardan şeker ya da tuz da alınmaktadır. Bu durum sporcular için hoş karşılanmayan bir durumdur. Yağ ve şeker oranı düşük olması bakımından Elite Labs İsoblend en iyi performansı sağlamaktadır. Ürünün içeriğinde Izole Whey Protein, Hidrolize Whey Protein, Izole Süt Proteini ve Izole Yumurta Proteini olmak üzere 4 farklı protein çeşidi bulunmaktadır. Düşük kaloriye sahip olması sayesinde kilo almadan kas yapımını güçlendirmenizi sağlıyor. Sindirim enzimleri içermektedir. Tek serviste 480 mg BCAA almış olacaksınız. Protein tozu tüketirken dikkat ettiğiniz nokta Laktoz ve Gluten içermemesiyse, Elite Labs Isoblend bu konuda tercih edebileceğiniz bir üründür. Çünkü içeriğinde Gluten ve Laktoz bulundurmuyor. Vücutta yararını göreceğiniz ürün aromalı veya sade olarak satılmaktadır. Vücut gelişimi için çok uzun saatler ayırmanıza ve çaba sarf etmenize gerek olmadan, ihtiyaç duyduğunuz proteini dengeli bir şekilde almanız sayesinde, kısa sürede vücut gelişiminiz tamamlanacaktır. İçerdiği saf protein ile şişkinlik gibi kötü sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Şeker ve yağ oranının olmaması sayesinde yağlanmadan kas yapınızı geliştirebilirsiniz.

 

Toz formda bulunan bir başka ürün ise Elite Labs True Recovery’dir. Bu ürün BCAA Amino asit bakımından oldukça zengindir. İçeriğinde Glutamin ile Hidrolize Elektrolitler bulundurmaktadır. Egzersiz ve antrenman sırasında ihtiyacınız olan amino asit ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olan Elite Labs True Recovery ürünü performansınızı en üst seviyeye çıkaracaktır. Hem kas yapımında hem de spor sırasında duyulan enerji miktarını karşılamanızı sağlayan ürün, sporcunun en iyi destekçisidir. Antrenman sonrasında yorgunluk hissinizi azaltacak ve kaybettiğiniz kas yapısını korumanızı sağlayacak olan ürün kolay tüketimiyle de adından söz ettiriyor. Antrenmanları yorgunluk nedeniyle yarıda bırakmadan, sert çalışmaları dahi soluksuz sürdürebileceksiniz. Ürünün en önemli özelliği kafein bulundurmuyor olmasıdır. Ürünün toz formda olması ile vücut emilimi hızlı gerçekleştirmektedir. Antrenman öncesinde, antrenman sırasında ve sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kas kayıplarının önüne geçerken, kas yapımında da yardımcınız olacaktır. Egzersiz yaptıktan sonra yıpranan ve yorulan kas dokunuz, Elite Labs True Recovery ürünü kas onarımını tamamlayacak, kas büyümesini hızlandıracaktır. Ürünün Mavi Ahududu aromasıyla eşsiz bir tatta supplement kullanımı yapmış olacaksınız. Tüketim yaparken mideniz bulanmayacak, lezzetli tadıyla rahatlıkla içebileceksiniz. Karbonhidrat, şeker ve yağ oranı sıfır olan ürünün her servisinde 3900 mg Lösin, 1950 mg Izolösin, 1950 mg Valin ve3575 mg Glutamine almış olacaksınız. BCAA bakımından zengin içeriği olan ürün sayesinde antrenman sonrasındaki yorgunluğunuzu unutacaksınız.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.