Saç Ektiren Türk Ünlüler

Saç Ektiren Türk Ünlüler

Saç Ektiren Türk Ünlüler

Ünlü isimlerin yaptıkları işlerin yanısıra özel hayatları da sıklıkla gündeme gelmektedir. Yalnızca aşkları değil; nerelere gittikleri, hangi ürünlerde hangi markaları kullandıkları, nasıl kilo verdikleri ve saçlarının nasıl bu kadar gür ve gösterişli olabildiği… Tüm bu konular ve çok daha fazlası tüm magazin basını tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor ve merak içinde olan hayranlara aktarılıyor.

Yıllar önce Türk müziğinde önemli bir yeri olan Coşkun Sabah tarafından başlatılan saç ektirme modası, o dönem için yalnızca bir moda olarak lanse edilmiş olsa da zaman içinde aslında saç ekimi yaptırmanın bir gereklilik olduğu gerçeği ortaya konulmuştur. Coşkun Sabah yalnızca kendisi saç ektirmekle kalmamış, aynı zamanda bir klinik açarak bu işi ticari bir boyuta da taşımıştır.

Herşeyin çok çabuk geliştiği ve değiştiği günümüz toplumunda artık eski günlerde olduğu gibi sadece belirli bir yaşın üzerindeki ünlüler saç ektirmemekte; oldukça genç isimler de saç ektiren Türk ünlüler listesinde yer almaktadır. Bu isimlere verilebilecek örneklerden bir tanesi de genç kızların sevgilisi olarak bilinen Gökhan Özen’dir. Gökhan Özen’in strese bağlı olarak saçlarının döküldüğü, magazin dünyasına duyurmadan saç ekimi operasyonu geçirdiği neredeyse tüm hayranları tarafından bilinmektedir.

Aynı şekilde Mustafa Sandal da saç ektiren ünlüler arasında yer almaktadır. Alnının fazla açıldığından yakınan şarkıcı, saç ektirerek bu sıkıntıyı hayatından tamamen çıkarmıştır. Ünlü oyuncu Cihan Ünal’ın da, giderek gençleşen görüntüsünü büyük oranda ektirdiği saçlara borçlu olduğu bilinmektedir.

Her ünlü isim saç ektirdiğini magazin basınından ve hayranlarından gizliyor demek de çok doğru bir tespit olmayacaktır. Zira Tamer Karadağlı saç ekimi yaptırdıktan sonra muhabirlere saç ektirmenin ayıp olmadığını, yeni görüntüsünden de çok memnun olduğunu söyleyerek büyük bir özgüven örneği sergilemiştir.

Saç ekimi konusunda giderek gelişen teknoloji, acısız ve izsiz saç ekimi olanağı sağlayan Fue Tekniği ve saç ektiren Türk ünlüler, saç ekimi yaptırmak isteyen herkes için cesaret verici olmakta; böylece saç ektiren kişi sayısı giderek artmaktadır.

 

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.