En Sevilen Masa Oyunları Facebook ta

En Sevilen Masa Oyunları Facebook ta

En Sevilen Masa Oyunları Facebook ta

Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri oldukça büyük hale gelmiştir. Bundan dolayı da sosyal medyada artık poker tarzında oyunları görebilmemiz de mümkündür. Facebook üzerinden oynanabilen bu poker oyunlarını siz de çok seveceksiniz. Amerika’da kurulmuş olan ve hemen hemen her ülkede oynanmakta olan bu oyunları gerçekten siz de çok fazla seveceksiniz. Ülkemizde de çoğu kişi tarafından sıklıkla kullanılan bu oyunlardan büyük meblağlar kazanmanız da mümkündür. Chip satışı yaparak kazanmış olduğunuz paraları nakit hale getirebileceğinizi belirtmekte fayda var. Ayrıca bu satışı yapmadan kullanmış olduğunuz uygulamadan da paranızı çekebilir ve banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunu yapmak için ise ödeme eşiğinize gelmiş olmanız gerekmektedir.

Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan poker uygulaması Facebook platformunda olduğu gibi internetten de oynanmaktadır. Neredeyse bütün ülkelerde hizmet veren uygulama ülkemizde de büyük oyuncu kitlesine sahiptir. Bundan dolayı da isterseniz ülkemizdeki kişiler ile karşılıklı oyun oynayabileceğiniz gibi isterseniz de yabancı kışılar ile oyun oynamanız mümkün olmaktadır. Zynga Poker Chip Facebook platformunun desteklediği bütün dünya genelinde hizmete sunulmuş bir uygulamadır. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri olan uygulama neredeyse bütün ülkelerde hizmet sunmaktadır. Ülkemizde de oldukça fazla bir şekilde hizmet sunan bu uygulamayı siz de kullanabilirsiniz. Ayrıca güven probleminiz bulunuyorsa uygulamaya Facebook üzerinden girebilir ve buradan oynayabilirsiniz. Böylelikle güveniniz biraz daha artabilir.

Sisteme girmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ise hesap bakiyenizi arttırmanız lazım. Hesabınıza para yükledikten sonra hemen hemen her şey hazır olacak ve hesabınız artık oyun oynamaya hazır hale gelecektir. İsterseniz Türk kullanıcılar ile karşılıklı olarak oyun oynayabileceğiniz gibi isterseniz de yabancı kullanıcılar ile oyun oynayabilirsiniz. İstediğiniz şekilde ve istediğiniz ücretli masaya oturarak oyununuzu oynamanız mümkün olmaktadır. Texas Holdem Poker chip uygulaması da çok fazla kullanılan poker platformlarından bir tanesidir. Oldukça popüler ve kullanıcı sayısı da bir hayli yüksek olan bu sistemi kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Ülkemizde ve dünyada binlerce kullanıcıya hizmet veren sistem sizleri de bünyesinde poker oynamaya beklemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ