Clash of Clans ile 2017 Yenilikleri

Clash of Clans ile 2017 Yenilikleri

Clash of Clans oyunu bir çok kişinin oynadığı ve oynarken keyif aldığı bir apk uygulaması olarak nitelendirilebilir. Clash of Clans oyununda yer alan temel amaç, özelliklerin sınırsız sayıda olması ve karşı rakiplerinde gerçek olmasına dayalıdır. Eğlenceli olarak sizlere sunulan bu eksta özelliklerden yararlanmak için yapmanız gereken sadece clash of clans apk indir seçeneği aracılığı ile oyunu indirmek ve ardından ücretsiz versiyonu ile hemen oynamaya başlamak olacaktır.

Çevremizde bir çok kişinin bir ekip ruhunda olduğunu biliyoruz. Clash of Clans oyunu da bu alan hizmet ederek sizlere ekip ve klan olarak mücadele etmeyi öğretmektedir. Klanlarınızı yönetmek ve krallık kurmak ise oyun içerisinde paha biçilemez bir mutluluğu sizlere sunmaktadır. Oyun içeriside elde edilen veriler sonucunda muhteşem bir başarı da sizleri beklemektedir. Karakterinizi güçledirmek ve onun daha çok savaş kazanmasını sağlamak ise tamamen sizlerin elinde olan bir faktör olduğundan dolayı ne kadar iyi bir Clash of Clans oyuncusu olduğunuz aktiflik süreniz ve strateji üretmeniz ile alakalıda bir durumdur. Kendine güvenen herkesin indirmek isteyeceği ve oynayacak olduğu Clash of Clans oyununu şuana kadar 38 milyon kişi indirdi. Bu kişilerin yanılma payı son derece düşük olduğu gibi, oyunun keyif vermemesi de popüler olduğunun yanında küçük ve değersiz bir ayrıntı olarak oyunu suçlamak isteyen kişiler tarafından uydurulmuş bir bahanedir. Bu nedenden dolayı telefonunda oyun oynamayı seven fakat bir türlü aradığını oyunu bulamayarak keyif alamayan kişilere kesinlikle Clash of Clans oyununu tavsiye etmekteyiz.

Clash of Clans Oyunundan Bir Kaç Özellik
Oyun içerisinde klanlarınızı oluşturmanız mümkündür. Bireysel ve toplu bir şekilde klanlarınız ile yapacak olduğunuz mücadeleler sonucunda çeşitli hediyeler ise sizleri bekliyor olacaktır. Kimi kişiler bu hediyelere ücret ödeyerek sahip oldukları gibi kimileri ise ücretsiz bir şekilde oyun içerisinde yaptığı savaşlardan elde edebilmektedir. Clash of Clans oyunu sonrasında başarı elde etmlek ve her zaman üst düzey bir etki almak sizlerin oyunu nasıl yönettiği ile ilgili bir durumdur. Ancak şunu belirtmek isteriz ki clash of clans hilesi sayesinde bu özellikleri kısa sürede elde edebilirsiniz. Oyun içerisinde bir çok açık olmasından dolayı kullanıcıların hileli bir şekilde oynaması ve gerçek para ile sunulan kıyafet ve elementleri ücretsiz alması da oyunların en çok merak ettiği konulardan biridir. Bu anlamda ilgili bağlantı üzerinde yer alan sayfada çeşitli hileleri görmeniz mümkün olduğu gibi özelliklerden yararlanmanız da söz konusu olabilecektir.

2017 Sürümü ile Gelen Önemli Yenilikler
Yine oyun içerisinde yer alan özelliklerden 2017 sürümünde dahil edilenlerden biri ise yeni binaların ve karakterlerin oyuna eklenmesi olmuştur. Farklılık arayan ve daha güçlü bir karakter ile hareket etmek isteyen kişilerin tercih edecek olduğu bu özellikler sayesinde de başarı sizleri bekliyor olacaktır.
Diğer oyunlarla mücadele etmek isteyen kişiler için de yeni karşılıklı savaş modunu da aktif olduğunu belirtmek isteriz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.