Tırnak İzi Nasıl Geçer?

Tırnak İzi Nasıl Geçer?

Tırnak İzi Nasıl Geçer?

Hemen hemen herkes hayatlarının çeşitli dönemlerinde tırnak izi ile karşı karşıya kalır ve nasıl geçer diye düşünmeye başlar. Bizler bu sebeple çeşitli forum sitelerindeki birçok farklı tecrübeden ve bilgiden yararlanarak tırnak izi nasıl geçer isimli içeriğimizi hazırladık. Bu içeriğimizde yüzdeki, surattaki, bacaktaki vb. çeşitli alanlarda meydana gelen tırnak izlerini geçirmenin yöntemlerine değinmeye çalışacağız.

1-) Kantaron Yağı Tırnak İzini Geçiriyor

Yaptığımız araştırmalarda birçok kişinin kantaron yağı kullanarak tırnak izlerinden kurtulduğunu öğrendik. Aktarlardan 5-10 lira aralığında bir fiyata alacağınız kantaron yağını yaklaşık 15 gün kullandığınızda yüzünüzdeki veya vücudunuzun farklı bölgelerindeki tırnak izleri ciddi düzeyde azalacak ve yok olacaktır. Kantaron yağının sarı veya kırmızı olanını kullanabilirsiniz. İki yağ arasında da önemli bir fark bulunmamaktadır.

2-) İzin Türüne Uygun İlaç Kullanmak

Bazı tırnak izleri aşırı derecede derin olabilmektedir. Bu tür izlerin kantaron yağı ile geçmesi zor olabiliyor. Bu durumda bir cildiye uzmanına giderek suratınızdaki izin hızlı, güvenli ve iz bırakmadan geçmesi için uygun bir ilaç alabilir ve kullanabilirsiniz. Bizler tıbbi sorumluluk reddi gereğince herhangi bir tırnak izi için ilaç tavsiyesinde bulunamıyoruz.

3-) Estetik Tedavi

Sürekli olarak estetik tedavi yöntemleri hızlı bir gelişme göstermekte ve her türlü izin geçmesi için farklı yöntemler bulunmaktadır. Eğer ilaçlar ve bitkisel yağlar işe yaramaz ise tırnak izi nasıl geçer diyenler son çare olarak estetik tedaviye başvurabilirler. Eğer sizlerinde deneyip olumlu sonuç aldığınız tırnak izi geçirme yöntemleriniz varsa konuya yorum bırakarak ekleme yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.