Zayıf Görünmenin En Büyük Sırrı, Doğru Kıyafet Seçimi!

Zayıf Görünmenin En Büyük Sırrı, Doğru Kıyafet Seçimi!

ZAYIF GÖRÜNMENİN EN BÜYÜK SIRRI; DOĞRU KIYAFET SEÇİMİ!

 

isteyen kadınların, doğru elbiseler seçerek kendilerini olduklarından daha zayıf göstermeleri mümkündür. Bunun için kıyafet seçimlerinde mutlaka, kilolu bölgelerine dikkat çekmekten kaçınmaları gerekir. Kiloların olduğu bölgenin tam aksi bölgelerde, aksesuarlar kullanarak dikkati o bölüme çekebilirsiniz.

ZAYIF GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK KIYAFET ÖNERİLERİ

Kalça sorunları olan kadınların, bu sorunu gizlemek için kullanabilecekleri parçalardan biri A kesim etekler olacaktır. Bele oturan bu etekler, belin ince görünmesini sağlayacağı gibi kalçalarda bulunan kiloyuda başarıyla gizleyecektir.

 

Kiloları saklamak gerektiğinde en bilinen kurallardan biri de, çizgili kıyafetlerden uzak durmaktır. Ancak çizgili kıyafet yasağının, enine çizgili desenler barındıran elbiseler için olduğunu belirtelim. Boyuna çizgilere sahip elbiseleri kullanarak, kendinizi daha uzun ve ince gösterebilirsiniz.

 

Peplum elbiselerin de en büyük özelliği, üst bölgenin zayıf görünmesini sağlamaktır. Peplum elbiseler üst kısmı tamamen sararak, bel ve bacaklarda genişlemeye giden elbiselerdir. Bu formları ile üst bölgelerinizde bulunan kiloları saklayan peplum elbiseler, vücudunuzu toparlar ve daha formda bir görüntüye kavuşmanızı sağlar.

 

Pantolon paçalarınız ile ilgili ufak bir oynama ile, daha ince ve uzun görüneceğinizi biliyor musunuz? Bunun için panyolon paçalarınızı oldukça uzun tutarak, altına giyeceğiniz yüksek topuklara sahip ayakkabılar, sizi hem olduğunuzdan uzun gösterecek, hem de daha ince bir görüntüye kavuşmanızı garantiliyecektir.

 

Kiloları gizlemenin en önemli kurallarından biri de, doğru beden kıyafetleri seçmektir. Kendi beden ölçülerinizden daha büyük ya da küçük elbiseler seçerseniz, hatalı bir hareket yapmış olursunuz. Büyük beden elbiseler sizi daha kilolu gösterirken, küçük beden elbiseler de sorunlu bölgelerinizi ortaya çıkaracaktır. Bu yüzden elbise seçimlerinde, mutlaka bedeninize uygun giysileri seçmeye özen gösterin.

 

Tek renk giyinmenin de, zayıf görünmek için önemli bir alternatif olduğunu belirtelim. Sorunlu bölgeleri gizleyerek dikkati dağıtmak için, elbiselerinizde siyah, koyu kahverengi ve lacivert tonlarını tercih edebilirsiniz.

 

Seçeceğiniz doğru renkteki elbiseler, bölgesel kilolarınızı rahatça gizlemenize yardımcı olacaktır. Zayıf görünmek için illa ki koyu renklere bürünmek zorunda değilsiniz. Tek renk tercih ettiğiniz diğer renk elbiselerde, dikkati kilolu bölgelerden uzaklaştırmak için de, farklı aksesuarlar ile kamufle edebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.