2016 Plaj Çantaları

2016 Plaj Çantaları

2016 Plaj Çantaları

Yazın gelmesiyle birlikte tatil planları da hız kazandı. Kimimiz Ege sahillerine, kimimiz Karadeniz’e, kimimizse yurtdışı plajlarına kendimizi atmanın peşindeyiz. Tabi ki tatil planlarının en önemli parçalarından biri de alışveriş. Tatil süresince kullanacağımız her şeyi ince ince düşünüp, karar verip tatlı bir heyecanla yapacağımız tatil alışverişleri bekliyor hepimizi. Peki, bu alışverişin olmazsa olmazı plaj çantası var mı listenizde? Cevabınız hayırsa plajlarda şık olmayı unutun! Çünkü plaj çantası olmadan plaj şıklığı olmaz! Ayrıca plaj çantaları yalnızca şık değil çok da fonksiyoneller; havlunuzu, bikininizi, güneş kreminizi kısacası denizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bu çantalarda taşıyacaksınız. Bu nedenle 2016 plaj çantası modelleri hakkında fikriniz olsun dedik.

Hasır Plaj Çantaları

2016 yazının öne çıkan trendleri boho ve hippi tarzı. Hasır plaj çantalarının bu tarzlarla sağladığı kusursuz uyumu yadsımak ne mümkün. Dolayısıyla bu yaz hasır plaj çantaları çok trend. Markaların hasır plaj çantası tasarımları o kadar şıklar ki muhtemelen “ben bu çantayı her yerde kullanırım” diyeceksiniz. Özellikle sezonun diğer öne çıkan akımı çizgili modellerin yaz boyunca çanta dünyasının en popüler elemanlarından biri olacağına hiç şüphe yok.

Transparan Plaj Çantası Yine Sahillerde Olacak!

Son yıllarda plajlarda sıkça görmeye başladığımız transparan plaj çantaları bu sezon transparan trendinin de etkisiyle yine sahillerde olacak. Şeffaf çantalar hem çok modern hem de şık tasarımlara sahip.
Yani tatil alışverişinize mutlaka transparan plaj çantası ekleyin.

Çizgili Plaj Çantaları

Çizgiler her zaman plaj çantalarının ana desenlerinden biridir. Özellikle de lacivert-beyaz çizgili denizci desenli plaj çantaları tatillerin asla modası geçmeyen unsurlarından. Ancak bu yaz durum biraz daha farklı; çünkü çizgiler 2016 yazının en önemli trendlerinden biri. Aklımıza gelebilecek her renk çizgili plaj çantası sahilleri istila edecek.

Bunların yanı sıra puantiyeli, etnik desenli gibi seçeneklere de sahip olan plaj çantası modelleri arasında havludan üretilmiş olanlar da var. Siz siz olun sadece bir plaj çantasıyla yetinmeyin; mayo ve bikinilerinizle kombinleyebileceğiniz birkaç plaj çantası alarak sahillerin en şık kadını olmayı şimdiden garantileyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ