2016-2017 Kış Sezonu Hırka Modelleri

2016-2017 Kış Sezonu Hırka Modelleri

-

2016 – 2017 kış mevsiminde sizi ısıtacak ve bir o kadar da şık görünmenizi sağlayacak olan giysilerden. Bu sezonun hırka modellerine baktığımızda birbirinden güzel ve şık modeller karşımıza çıkıyor. Hırka modellerinde en göze çarpan özelliklerin ilki hırkaların boylarının uzun olması. Bu sene dış giyim tasarımcıları hırka modellerini tasarlarlarken boylarının uzun olmasına özen göstermişler. Topukların hemen yukarısından başlayan hırka boyları pek çok çeşitlilik gösteriyor. Yünden kabanlar ve paltoları andırıyorlar. Tek farkları örgüden yapılmış olmaları.

Örgüden Yapılmış Uzun Hırka Resimleri

Dış giyimin her mevsim vazgeçilmez parçalarından olan hırkalarda Selanik örgü bu sene çok moda. Biraz kaba ve kalın bir yapısı olan Selanik örgü ile hazırlanmış hırkalar bu kış üşümeni engellerken, aynı zamanda şıklıklarıyla da tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaklar. Özellikle boyu uzun olan kadınların çok severek kullanabileceklerini düşündüğümüz hırkalarda ki cep detayları da tam bir sokak modası havası yaratıyor. Hırkalarda bulunan en önemli detay ise pek çoğunda bulunan kapüşonlar. Kapüşonla birlikte çok bohem bir havaya bürünen hırka modellerinde renk konusuna gelince griler ön planda tutulmuş. Bunun yanı sıra antrasit, siyah hardal rengi ve mavi renkli hırkalar kış sezonun en gözde parçalarından. Metalik renkler ve simli hırkalar da en çok tercih edilenler arasında.

2016 – 2017 kış sezonu hırka modellerinde çok çeşitli detaylar kullanılmış. Belde bulunan örme kemerlerin yerini bu sezon deri kemerler almış. Hırka modellerinde kullanılan düğmelerinde epey iri ve gösterişli olduğu göze çarpıyor. Her türlü kıyafetinizin üzerine rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uzun hırkalar size büyük bir kullanım kolaylığı sağlayacak. Ve kıyafetlerinizi tamamlayacaklar. Hem modayı takip etmek hem de kışı sıcacık geçirmenizi sağlayacak hırka modelleri ile kombin hazırlamak sizin için çok kolay olacak.

Selanik Örgü Hırka Modelleri Resimleri

2016 – 2017 kış sezonu hırka modelleri ile grunge bir hava yaratarak yine de çok şık görünebilirsiniz. Uzun ve kapüşonlu hırka modelleri ile  ‘aslında giyinmek için çok zaman harcamadım. Ne bulduysam üzerime geçirdim ve evden öyle çıktım. Ama yine de çok şık ve havalıyım.’ izlenimini vermek ve sezonun sıkı takipçisi olmak çok kolay olacak.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.