İran İş İlanları

İran İş İlanları

İran İş İlanları

İran ne kadar komşuları Irak ve Suriye dolayısıyla kötü bir durumda gibi gözükse de İran iş ilanları arayanlar için güzel bir yurtdışı iş tercihidir. Çünkü İran’da sürekli olarak inşaat, demir, nakliyat, ve petrol şirketlerinde çalıştırılmak üzere elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

 

İran’da çalışan kişiler genel olarak 2bin-4bin dolar arası maaşlarla çalışmaktadırlar ve İran’da çalışan kişilerin barınma ve yiyecek masraflarını şirketler karşılamaktadır. İran iş ilanları incelendiği zaman görülmektedir ki İran’da sadece İranlı şirketler bulunmayıp Çeşitli Türk şirketleri de İran’a yatırım yapmaktadırlar. Ayrıca İran hem komşumuz olduğu için hemde aramızdaki mesafe kısa olduğu için iş imkanı ve gidip gelme yönünden diğer ülkelere göre daha avantajlıdır. Uzak Avrupa ülkelerine çalışmak için gittiğinizde 8-12 aydan önce dönemezken İran’da çok daha kısa sürelerle gidiş geliş yapabilirsiniz.

 

İran’da çalışan kişiler iş konusunda bir sıkıntı yaşamadıklarını sadece sosyal hayat olarak biraz geri planda olduklarını ifade ediyorlar. Bildiğiniz üzere İran bazı katı kurallar sahip bir ülkedir ve yabancı ülkelerden gelen işçilere de bu kuralları bir miktar uygulamaktadır. Fakat sonuçta geçici süreliğine çalışmak için vatandaşlarımız İran iş ilanları aramaktadırlar.

 

İran’da inşaat sektörü diğer sektörlere göre daha geniş bir iş imkanı olanağına sahiptir. İran’da çalışmak isteyen vatandaşlarımız diğer ülke vatandaşlarına göre daha büyük bir avantaja sahiptirler. İş ilanı arayan kişiler yakından uzağa doğru İran’ı ilk sıraya almalıdırlar.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Naim dedi ki:

    selam alekum allahın selam üzerinizde olsun ben inşaat kalıp duvar demir ustasının proje okuyorum yurtdışında çalış mak istiyorum inşallah hayırlı cevabinizi bekliyor allah tuala sizden razı olsun irtibat tel 0532 470 43 58

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.