İngiltere İş İlanları

İngiltere İş İlanları

İngiltere İş İlanları

Avrupa ülkeleri arasında İngiltere aynen İrlanda gibi insanları aşırı derecede zorlamaktadır. İngiltere’de iş imkanı verilen kişiler genelde vasıflı elemanlardır ve bu kişilere geçici çalışma izni verilirken bile birçok prosedür uygulanmaktadır. İngiltere arasında en çok ihtiyaç duyulan vasıflı mesleklere değinecek olursak;

1-) Uzman doktor ve sağlık personelleri

2-) Kimya ve inşaat mühendisleri

3-) İngilizce ve matematik öğretmenler

4-) Gemi çalışanları

5-) Aşçı başılar

İngiltere iş ilanları arasında en sık rastlanan mesleklerdir. İngiltere’de iş imkanı bulmak için İngiltere Göçmenlik Danışma Komitesi çok ağır şartlar koşmaktadır.

Bu şartlar;

1-) İngiltere’de çalışacak kişileri çok iyi düzeyde İngilizce bilmelidirler.

2-) Yıllık en az 24 bin sterlin ücretle işe başlamalıdırlar.

3-) İlk maaşlarını alıncaya kadar kendilerine yetecek paraya sahip olmalıdırlar.

Bazı meslek gruplarında yıllık kazanç miktarı sınırı biraz daha yükseltilmektedir. Bu şartlar ne kadar ağır düzeyde olsada İngiltere’de iş imkanı bulan kişiler yaşam standardı yüksek bir hayata kavuşabilmektedirler. İngiltere’de geçici süreliğine çalışabilir veya kalıcı olarak yaşayabilirsiniz. Eğer işinizde çok yüksek konumlara gelmek gibi bir hayaliniz bulunuyorsa İngiltere de iş imkanı bulduktan sonra burada kalarak hayatınızı sürdürmenizi tavsiye ederim. İlk başlarda İngiltere’ye gelen kişiler çok zorlansalar da daha sonra rahatça alışabilmektedirler. İngiltere hem iş imkanları yönünden hemde yaşam standartları bakımından çok yüksek bir ülkedir. Eğer mümkünse İngiltere’de iş imkanı bulduktan sonra Londra’da yaşamalısınız.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.