Deri Hastalıkları ve Yanıklar İçin Özel Merhem

Deri Hastalıkları ve Yanıklar İçin Özel Merhem

ve Yanıklar İçin Özel Merhem

Bu yöntem fazla bilinmeyen, eski zamanlarda uygulanan etkili bir alternatif tedavi yöntemidir. Bu yöntem ciltte oluşan yanıkları, mantarları, egzama hastalığı olan bölgeleri, ciltte zarar görmüş bölgeleri kısa sürede iyileştiren etkili bir yöntemdir. Yöntemin hiç bir şekilde yan etkisi de yoktur. Bu yöntem neredeyse ciltte oluşan her hastalık ve sorun için etkili bir yöntemdir. Bu yöntemi uygularken cildinizde süreceğiniz bölgelere makyaj yaparken kullanılan pedleri kullanmanız daha etkili olur. Şimdi daha fazla uzatmadan yöntemi anlatmaya başlıyorum;

Yöntem İçin Gerekli Malzemeler;

– 1 su bardağı kuyu suyu ( Suyun acı bir su olması çok daha etkili olur.)

– 1 su bardağı saf, kaliteli zeytinyağı

Yapılışı:

İlk önce bu iki malzemeyi de cam bir şişeye döküyorsunuz sonra şişenin kapağı kapatıp iyice karışana kadar çalkalamanız gerekiyor. Karışım kıvamını aldığı zaman  ilk başta koyulaşır sonra beyazlaşmaya başlar. Bu kıvamı aldığı zaman yöntemi uygulayabilirsiniz.

Bu merhem yöntemi 1 ya da 1 buçuk hafta gibi bir süre kadar uygularsanız büyük ihtimal cildinizdeki o rahatsızlık geçecektir eğer geçmezse bir süre kadar daha uygulayın. Hiç bir yan etkisi ve cildiniz zararı olmadığı için tereddüt etmeden uygulayabilirsiniz. Bu yöntem cildinizde oluşan Dermatitkontakt’larda bile etkilidir. Dermatitkontak tedavilerinde kimyasal ilaçlar kullanıldığı için cilt zarar görür ama bu yöntemi uygularsanız cildinizin zarar görmeden düzelmesini sağlarsınız.

Geçmiş Olsun. 🙂

Bir önceki makalemiz olan Diş Ağrısı Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi isimli makalemizde diş ağrıları, diş ağrısı ve diş ağrısı belirtileri hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.