TEB Bankamatik Kartı Şifre Alma

TEB Bankamatik Kartı Şifre Alma

TEB bankamatik kartını kullanarak kart şifresi yenileme şifresini hatırlamayan veya buna bağlı olarak güvenlik önlemi almak adına şifresini başka şekilde düzeltmek isteyen kullanıcılar konusunda idealdir. TEB kartı konusunda bankamatik kartı adına şifre almak için bankanın sunduğu farklı kanallardan yararlanmanız mümkündür. Şifre almak konusunda artık bulunduğunuz bölgenin dışına çıkmamanızı, banka şubelerinde sıra beklemenize veya birden çok evrak için imza atmanız geçmişte kalacak. Sizin için hazırlanan bu içeriğimizde şifre almayı, bankanın bankamatik uygulamaları ile neler uygulayabileceğinizi ve konu hakkında başka ayrıntılara ulaşabileceksiniz.

CEPTETEB ile Bankamatik Şifresi Almak

CEPTETEB bankamatik şifresi alımı ile beraber işlemlerinizi uygularken sürede tasarruf edersiniz. Banka şubesine gitmek durumunda kalmanıza gerek kalmaz. CEPTETEB uygulamalarından yararlanmak için online başvuru gerçekleştirmeniz gerekiyor. İsteğiniz takdirde 0 850 200 0 666 numara ile telefon şubesini arayabilir ve size en yakın banka şubesini bir defaya mahsus olmak üzere ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Bankamatik Kartı Şifre Alma

ile Bankamatik Şifresi Almak

Anında Parola kullanarak bankamatik kartı şifresi almak internet üstünden yapılabilir. Anında parola işlemi sayesinde parolanızı almak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • Başvuru biçimini seçin. (Kredi kartı, banka kartı, henüz TEB müşterisi değilim seçenekleri önünüze gelecek)
  • Kredi kartı numaranızı tuşlayın.
  • Kart güvenlik numarasını yazın. (Kartınızın arka yüzünde yer alan son 3 rakamdır.)
  • Şifrenizi yazın.
  • Cep tel numaranızı girin.
  • Güvenlik kodunda ne yazıyorsa buraya girin.
  • SMS doğrulama bölümünde, telefonunuza yollanılan numarayı bu alana yazın.

TEB bankamatik kartı konusunda şifre almak CEPTETEB ile işte bu kadar kolay bir süreçten geçiyor.

Sesli Yanıt Sayesinde TEB Bankamatik Şifresi Alma

Sesli yanıt sistemi sayesinde bankamatik kartı şifre almak adına TEB müşterileri 444 0 666 hatlı telefon numarasını arayabilirler. IVR sizi gerekli soruları yanıt vererek yönlendirecektir. Eğer şifrenizi bu sistemden alamadığınız takdirde aşağıdaki öneriler işinize fazlasıyla yetecektir.

Şifre tuşlaması meydana getirirken telefon ekranınızın temiz olduğuna özen gösterin,

Sistem şifre kontrolü konusunda sizden 2 kez şifre kodlamanızı talep edecek. 2 şifre birbiri ile uyuşmadığı takdirde sistem hata verir.

Şifrenizi belirlerken ardışık, sıraları veya aynı rakamlardan meydana gelen kombinasyonları kullanmanıza izin vermez. 1903, 1881 gibi tarihlerde sistem tarafından kabul görmez.

İşlem esnasında sizde CVV kodu talep edilecek. Bu kod kartın arka yüzünde yazılı olan 6 haneli sayı olarak algılamamak gerekir. Son 3 hane girilmelidir. TEB İnternet Şubesine Şifre ile Giriş Nasıl Yapılır?

TEB internet şubesine şifre yardımıyla giriş yapmak için 3 farklı alternatifiniz var. Bunlar;

  1. Tek kullanımlık şifre ile giriş,
  2. Pratik şifre ile giriş,
  3. Mobil imza ile giriş.

Bir önceki makalemiz olan Lavanta Yağı Saça Nasıl Uygulanır isimli makalemizde lavanta yağı, lavanta yağı cilt bakımı ve lavanta yağı faydaları hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.