Türkiye’de En Çok Yaptırılan Estetikler!

Türkiye’de En Çok Yaptırılan Estetikler!

Bu konu da en çok erkekler arasında değil kadınlar arasında rağbet var yani kadınlar Türkiye’de erkeklere göre çok daha fazla estetik operasyon yaptırmak istiyor ve bu operasyonları bir yerlerine değil alırken 3 – 4 yerlerine alıyorlar. Sizlerde bu estetiklerin hangisi olduğunu? Hangi estetik operasyonların daha çok yaptırıldığı merak ediyorsanız işte sizlere Türkiye’de en çok yaptırılan estetik operasyonlar!

Kadınlar bu konuya daha düşkün ve her geçen gün bir kadın bu konu hakkında yardım almak için hastanelere başvuruyor. Günümüzde en çok yaptırılan estetik operasyonlardan bir tanesi de; ”Burunda olan simetriği düzelttirmek.” yani burnunuzun bir deliği küçük ve bir deliği büyük olabilir hatta bu tüm insanlığın sorunudur ve düzelttirmek isterseniz bunu estetikle halledebilirsiniz. Bunun yanında kadınların burunu kadar önemsediği diğer operasyon ise; ”Göz altı morluğu” Belki de bir kadının en çok yaptırmak istediği estetiklerden birisidir çünkü kadınlar bu tür şeylere gelemez ve bu durum karşısında dumur olup bir an önce orayı yok etmek isterler. Burun ve göz altı morluğu ilk sıralarda yer alıyor fakat bunlardan sonra hangileri geliyor? Burun ve göz altı morluğundan sonra yüz kırışıklıkları, boyun altı kırışıklıklığı ve diğer estetik operasyonlardan bir tanesi olan; göğüs büyültme estetik operasyonu bunlardan daha sonra en çok yaptırılanlar arasında yer alıyor.

Sizlerdee estetik operasyon yaptırmak istiyorsanız herhangi bir hastaneye başvurabilirsiniz fakat Devlet hastaneleri yerine özel bir hastaneyi seçmeniz sizin yararınıza olacaktır çünkü bu tür sorunları Devlet hastanelerinde özenle karşılamıyorlar ve estetik operasyon sonrasında simetri olarak bir dengesizlik söz konusu olabiliyor. Örneğin; ”Göğüs büyültme operasyonu yaptırdıktan sonra iki göğüsünüz arasında bir denge bozukluğu veya büyük – küçük görüntü bozukluğu meydana gelebilir fakat bunun araştırmasını daha önceden yaparak bu konuyu tam uzman bir şekilde halletmeniz gerekiyor. Bunun içinde Devlet hastanelerini değil, özel hastaneleri seçmeniz gerekiyor. Özel hastanelerde bu konu üzerinde daha çok duruluyor ve insanlar estetik operasyonlarını yaptırdıktan sonra Devlet hastanelerinin sonuçlarına göre özel hastanelerinin sonuçlarında daha güleryüzlü ve mutlu bir şekilde hastaneden ayrılıyorlar.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.