Turkcell Bedava internet 2016

Turkcell Bedava internet 2016

Turkcell Bedava internet 2016

Değişen teknolojiyle birlikte internet kullanımı fazlalaşırken; operatörler de birbirleriyle yarışacak bedava internet kampanyalarıyla gündeme geliyor.

Türk Telekom Bedava internet

Türk Telekom’dan bizler için çok iyi bir fırsatla geliyor. 4.5 teknolojisine geçilmesiyle birlikte kullanıcıların da eski hatlarını yenileriyle değiştirmek gerekiyor. Eğer 4.5 uyumlu telefonunuz varsa ve bu yeni internet teknolojisinden yararlanmak isterseniz, operatör hattınızın da 4.5 uyumlu olması gerekmektedir. Aklınıza yeni hat dendiği zaman masraf gelmesin. Çünkü Türk Telekom size bu değişimi ücretsiz yapma imkânı veriyor ve üzerine bir de hediye internet veriyor. Türk Telekom 2 gün bedava İnternet kampanyasına katılmak için, telefonunuzdaki mesaj gönder kısmına girip “HEDİYE 2 GUN” yazarak “5555” e gönderdiğinizde 2 günlük internet hizmetine sahip olmuş olursunuz. Türk Telekom 4.5G kullanmaya başlayan kullanıcılar için, yani hattını değiştirmiş kullanıcılara özel olan başka bir kampanya ise “4.5G SIM” yazarak “ 5555 “ e gönderip Türk Telekom 1 GB bedava İnternet paketi kazanmak. Bir diğer kampanya ise 4.5 G Faturalı Türk Telekom Hattı kullanıcıları için geçerli olan kampanya. Mesaj kısmına “GIGA“ yazıp “ 5555 “ adresine gönderirseniz şayet bu kampanyaya katılmak istediğinizi beyan etmiş olursunuz. Ayrıca size 4,5 GB ile 10 GB arasında Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza tanımlanmış olur. Faturalı hatlar için 10 GB Bedava İnternet Paketine ise “ HEDİYE 10 GB “ yazıp “ 5555 “ e göndererek sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Google Play’de fazlasıyla popüler bir operatör olup Google Play’deki uygulamalarıyla kendi abonelerine kolaylık sağlıyor ve bu uygulamaları indirip kullanmaya başlayan kişiler için Turkcell Bedava internet Paketi veriyor. Bip Messenger ile her gün mesaj gönder 1 GB bedava İnternet kazan kampanyasından yararlanmak için Google Play veya App Store’dan Bip Messenger uygulamasını indirerek buradan arkadaşlarınıza 5 gün boyunca minimum 10 mesaj gönderin 1 GB bedava internete sahip olun. Ayrıca Turkcell toplantıdayım bedava internet uygulamasını indiren ve ilk defa üye olanlara 1 GB haftalık bedava İnternet verilmektedir. Turkcell Goller cepte bedava İnternet uygulamasını indirerek günlük 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasına 5 arkadaşını getir sen de kazan kampanyası ise Bip Messenger üzerinden ücretsiz SMS ile bu uygulamadan arkadaşını haberdar et ve 5 arkadaşın kullanmaya başladığında 1 aylık 1 GB bedava internet kazan.

Vodafone Bedava İnternet

Günümüzde önemli bir yere sahip olan bedava İnternet ile artık birçok kişi internete ücretsiz girebiliyor. Vodafone ise müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapıyor. Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ise şu şekilde. 4.5 G uyumlu Sim kartını alırsanız otomatik olarak 2 GB bedava İnternet kazanabilirsiniz. Fakat maalesef paket sadece bir kere kullanım için. Google Play ya da App Store’dan Vodafone yanımda uygulamasını indirirseniz ve bu uygulamaya giriş yaparsanız haftalık 1 GB bedava İnternet kazanabilirsiniz. Dahası için www.bedava-internet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Turkcell bedava internet dedi ki:

    Başarılı bir yazı olmuş, tebrik ederim başarınızın devamını dilerim.

BİR YORUM YAZ