Sevdiğinize Burcuna Göre Davranın

Sevdiğinize Burcuna Göre Davranın

Sevdiğinize Burcuna Göre Davranın

Beraber yaşadığınız insan aslında davranışlarında burcunun etkisi altında kalıyor olabilmektedir. İlişkiniz sırasında yaşayacağınız tartışmalarda burcunun özelliklerini bilmeniz ve yararlanmanız bu tartışmaların kısa süre içerisinde son bulmasına yardımcı olacaktır. Şimdi sizlere burçların genel karakter özelliklerine ve tartışma sırasında nasıl davranmanız gerektiğine değineceğiz.

Oğlak : Oğlak’lar, sabırlı ve çalışkan bir yapıya sahiptir. Onların güvenini sarsmadığınız, seçimlerine saygı gösterdiğiniz, onun kısıtlamalarına mümkün ölçüde ses çıkarmadığınız sürece güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Oğlak’lar için ideal hediye alternatifleri; kaliteli ve pahalı ayakkabılar, takım elbiseler, takılar, saatler, antika ürünler ve iş yerinde kullanabilecekleri aksesuarlardır.

Başak ve Boğa burcuyla güvenli ve ideal bir ilişki yaşayabilecek olan Oğlak’lar, Akrep ve Yengeç’lerle de tutku dolu bir ilişki yaşayabilir.

Kova Burcu: Kova’ların yaratıcı yönüne ket vurmadığınız, onun arkasında olduğunuz bir ilişki güzel ve eğlenceli bir ilişkiye dönüşecektir. Onu kıskanmanız ve kısıtlamaya çalışmanız, sizden soğumasına ve inatçı yapısını ortaya çıkarmasına neden olacaktır. Onu küçük hediyelerle şımartmak isterseniz; sanatla ilgili her türlü hediye, elektronik ürünler, değişik tasarımlı ürünler; şapkalar, kıyafetler, tişörtler çok hoşuna gidecektir.

Kova’lar, Terazi ve İkizler’le çok iyi anlaşır, güzel bir ilişki yaşayabilirler. Aslan, Koç veYay’la da mutlu ve ideal bir birliktelik yaşamaları olasıdır.

Balık Burcu: Hayalperest Balık’ları desteklemeniz ve hayallerine ulaşmasını sağlamanız, sizi onun için ideal sevgili yapacaktır. Hassas yapısına zarar vermeden, gerçeklerden kaçmak istediğinde ona engel olmadan masalsı bir aşk yaşattığınız takdirde; güzel bir ilişki sizi bekliyor demektir. Ona uygun hediye seçenekleri; müzikle ilgili her türlü hediye, akvaryum, ayakkabılar, sevimli oyuncaklar, güzel parfümler olacaktır.

Balık’lar, en iyi Akrep ve Yengeç’lerle anlaşırlar çünkü karşılıklı olarak hayallere dalabilecekleri güzel bir ilişki yaşayabilirler. Başak burcuyla içten içe çekildiği bir ilişkileri olurken; Boğa’larla romantik anlar yaşayabilirler.

Koç Burcu: Sevgiliniz Koç burcundansa, onun ataklığına ve hareketliliğine ayak uydurmanız gerekmektedir. Mücadeleyi seven Koç’lar, pes etmeyi bilmezler ve sonuna kadar savaşırlar. Bu mücadele arzusunu, ilişkiniz içinde küçük oyunlar yardımıyla hareketlendirmeniz, ilişkinizin daha uzun sürmesini sağlayabilir. Koç burcu olanlara özel günlerinizde ya da kendinizi affettirmek istediğiniz zamanlarda; bakım ürünleri, spor malzemeleri, iç çamaşırı, takı gibi hediyeler alabilirsiniz.

Koç burcunun en iyi anlaştığı burçlar arasında; Yay, Kova ve İkizler gelir. Bu burçlarla eğlenceye dayalı güzel bir ilişkileri olurken, Oğlak ve Yengeç burcu başta onu mücadeleye itse ve bu durumdan hoşlansa da, bir süre sonra sıkılmaya başlayacağı bir ilişkisi olacaktır. Az da olsa bencil olan Koç’ları bu huyun vazgeçirebilecek ise Terazi’dir.

Boğa Burcu: Boğa’lar, sanıldığının aksine sakin ve kararlı bir yapıya sahiptir. Emin adımlarla ilerlemekten hoşlanır, maceraları sevmezler. Eğer hayatınızdaki insan Boğa burcundansa, onunla birlikte doğru ve zamanında adım atmayı öğrenmeniz gerekir. Boğa burcunun koku ve dokunma hislerini harekete geçirmek, doğru olacaktır. Bu nedenle hediye alternatifi olarak; kaliteli parfümler, şarap malzemeleri, güzel bir yemek, çikolata, güzel iç çamaşırları gibi nesneleri düşünebilirsiniz.

Boğa’lar, güvende olmak istediklerinde Oğlak ve Başak burcuyla çok iyi anlaşırlar. Eğer tutkuyu arıyorlarsa; Akrep, Balık ve Yengeç burçları onlar için idealdir.

İkizler Burcu: İkizler burcu olan insanlar, hareketli ve keşifçi bir ruha sahiptir. Bu meraklı yapıları nedeniyle onu başkalarından kıskanmanız, ilişkinizi yıpratacaktır. İkizler burcu sevgilinizin ilgisini ve merakını hep canlı tutmanız, bu konuda işe yarayacaktır. Ona hediye almak istiyorsanız; kırtasiye ürünleri, kitap, konser ya da etkinlik biletleri, çanta, spor ayakkabı gibi alternatifler çok hoşuna gidecektir. İkizler, en çok Kova ve Terazi’lerle anlaşırlar. Heyecanlarını ve meraklarını yok etmeyecek Aslan, Koç ve Yay da bu konuda idealdir.

Yengeç Burcu: Yengeç burçları, duygusallığı ve hassasiyeti severler. Ona böyle yaklaşmanız ve güvenini kazanmanız, çok hoşuna gidecektir. Evine bağlı yapısı ve şefkatiyle, ona istediği gibi davrandığınız sürece mutlu olabilirsiniz. Hediye olarak; fotoğraf makinesi ya da albüm, müzik aleti, takı, anı defteri gibi alternatifler hoşuna gidecektir.

Yengeç’ler, Balık ve Akrep’lerle çok iyi anlaşır, duygusallık açısından uyumlu olurlar. Oğlak, Boğa ya da Başak burcuyla ise daha eğlenceli, keyif alabilecekleri bir ilişkileri olabilir.

Aslan Burcu: Aslan’lar, beğenilmeyi ve el üstünde tutulmayı çok severler. Onu yönetmek ya da bastırmak yerine sizi yönetmesine izin vermeniz ve onu el üstünde tutmanız, ilişkinizin güçlü olmasını sağlayacaktır ve sizden böyle bir hareket gören Aslan’lar, mutlaka cömert tavrını ortaya çıkaracaktır. Aslan’lara hediye almak istiyorsanız; kaliteli ve pahalı alternatiflere yönelmeniz gerekir. Güzel çiçekler, içecekler, kaliteli dış giyim ürünleri, değerli parçalar, saatler, kıyafetler ve leopar desenli aksesuarlar ideal seçimler olacaktır.

Aslan’lar; Kova, İkizler ve Terazi’lerle çok iyi anlaşırlar. Yay burcundan olanlarla maceracı bir ilişki yaşamaları da olasıdır.

Başak Burcu: Titiz ve dikkatli yapıları, haklı eleştirileriyle Başak burcuna istediği gibi davranırsanız; güzel bir ilişki yaşamanız mümkün olur. Eleştirilerine kulak asmanız ve haklı olduğu konularda onu dinlemeniz, ona şefkatle yaklaşmanız çok hoşuna gidecektir. Eğer ona hediye almak isterseniz; şık aksesuarlar, teknolojik ürünler, iş kıyafetleri, ceketler, gözlük ve kitaplar iyi olacaktır.

Başak’lar, Boğa ve Oğlak’larla iyi anlaşırlar. Akrep ve Yengeç burcuyla da heyecanlı bir ilişki yaşamaları olasıdır.

Terazi Burcu: Sosyal ve iyi huylu olan Terazi’ler, gerçekten aşıklarsa sonuna kadar romantik olabilirler. Uyumu yakalamak ve onunla dengeyi kurmak için çaba sarf etmeniz, onun sosyal yaşamını kısıtlamaya çalışmamanız onun çok hoşuna gidecektir. Sinirli bir yapısı olmayan Terazilerle tartışmak yerine bir orta yolu bulmaya çalışmanız, ilişkinizin gidişatını düzeltecektir. Terazilere hediye olarak; renkli aksesuarlar, cüzdanlar, tasarım ürünler, makyaj ürünleri, ev eşyaları, konser bileti gibi alternatifleri alabilirsiniz.

Terazi’ler, İkizler ve Kova burcuyla çok iyi anlaşır ve birlikte eğlenirler. Aslan ve Yay’larla uzun ve güzel bir ilişki yaşamaları olasıdır.

Akrep Burcu: Akrep’ler, kıskanç ve tutkulu yapıdadırlar. Cinselliği severler ve hayatındaki insanla sürekli yan yana olmak isterler. Bu sahiplenici ve kıskanç yapılarını alttan alarak, onunla sık sık görüşerek, hesap sorduğunda gerçekleri söyleyerek güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ona hediye almak isterseniz; koyu renkli kıyafetler, takılar, hobilerine uygun nesneler, seksi iç çamaşırları, makyaj malzemeleri uygun olacaktır.

Akrep’ler; Yengeç, Balık ve Boğa’larla çok iyi anlaşır, tutkulu bir ilişki yaşayabilirler.

Yay Burcu: Macera düşkünü ve gezmeyi seven yapılarına ayak uydurabilirseniz; Yay’larla harika bir ilişki yaşayabilirsiniz. Özgürlüğüne düşkün oluşlarına saygı göstermeniz halinde, uyum içinde ilişkinizi sürdürebilirsiniz. Yay’lara hediye almak isterseniz; seyahate dair her şey çok hoşlarına gidecektir. Bir tur, tatil programı, hafta sonu aktivitesi, outdoor sporlar için aksesuarlar, fotoğraf makinesi gibi alternatiflerden hoşlanacaklardır. Yay’lar; Aslan ve Koç’larla çok iyi anlaşırlar. Kova, Terazi ve İkizler’le de yaşayabilecekleri maceralar vardır ve anlaşabilirler.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.