Popüler Bebek İsimleri

Popüler Bebek İsimleri

Günden güne değişen ve günden güne gelişen moda anlayışı sadece giyimimizi değil aynı zamanda bir çok şey üzerinde de büyük etki yaratıyor. Bunun en güzel örneğiyse; ”Bebeklerimize verdiğimiz veya vereceğimiz isimlerdir.” Bugün bebeğinize vereceğiniz bir isim onun geleceğini etkileyecek bir durumda veya ilerleyen yaşlarında onun psikolojisini üst seviyeye çıkartabilecek durumda diyebiliriz. İsterseniz konuyu daha fazla uzatmayalım ve işte sizlere yeni moda bebek isimleri ve !

Moda bizi etkiliyor ama aile içerisinde kavga çıkmasına da bazen neden olabilir, nasıl yani? Anneanne veya babaanne hatta dedelerden bir tanesi ”benim torunumun ismi Mehmet olacak!” derse işte orada bir tatsızlık yaşanması an be andır yani onlar Mehmet ismini isterken sizde Alperen ismini isteyebilirsiniz, bu da büyük gerginliğe neden olacağından aileler arasında büyük tartışmalar oluşabilir fakat biraz daha anlayışlı olabilirsek ve çocuğumuzun ilerleyen yaşlarda herhangi bir sorun yaşamasını istemiyorsak ona popüler ve trend olan bebek isimlerini koymaktan yana olmalıyız. Sizlere listeleceğimiz isimlerden herhangi birini kullanabilirsiniz zira bu isimler 2015’in modası ve en çok kullanılan popüler bebek isimlerinden sadece bir kaçı. Diğer bir yandan listeden beğendiğiniz bebek isminin anlamını aramanıza gerek olmasın diye sizler için bu isimlerin anlamını da yanlarına ekledik. İşte sizlere 2015’in en popüler bebek isimleri, yeni !

  • Baha : ”Yahu sen ne kadar bahalı ve özverili bir kızsın!” – Burada kişiye şu denilmek isteniyor; ”Yahu sen ne kadar güvenilir ve özverili bir kızsın!” Üstelik bu isim çok güzel bir kız ismi de olabilir yani bu ismi kullanmanız çocuğunuza ayrı bir özgüven salgılayabilir.
  • Açelya : ”Açelya hanıııım!” bakın ne kadar güzel ve düzgün bir isim değil mi? Benim bir çocuğum olsa hiç düşünmez bu ismi koyardım!
  • Benay : Aslında bu isim pek hoş değil ama yine de popüler bebek isimlerinin arasına girmeyi başarmış yani daha çok Benay gibi değil de ”Ben Gülay!” gibi duruyor tabi takdir sizin…
  • Bartu : Bartu ismini belki de hiç birimiz duymadık yani onun kim olduğunu biliyormusunuz? Bartu isminin ilk sahibi Osmanlı İmparatorluğundan bir hanedanın ismidir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.