Para Kazandıran Oyunlar!

Para Kazandıran Oyunlar!

” Ne garip değil mi? Teknoloji geliştikçe artık insanlar sabahları erken saatlerde kalkıp işe gitme zorunluluğundan kurtuluyorlar çünkü yeni gelişen teknolojiyle birlikte evde ki internetleri sayesinde aylık binlerce lira para kazanabilir ve düzenli olarak gelir elde edebilirler. Şuan da Türkiye’de bir çok insanın asgari ücretle çalıştığını düşünelim bu insanların kıt kanaat geçtiğini hepimiz biliyoruz değil mi? İşte artık asgari ücrete itimat etmenize gerek yok bu oyunlar sizlere çok para kazandıracak!

Öncelikle sizlere bir kaç basit yöntemden bahsedelim yalnız bu basit yöntemlerin kazandırdığı paralar sizleri tatmin etmeyebilir o yüzden yazımızı okumaya devam edin. Şuan da akıllı telefonlarınız sayesinde paralar kazanabilirsiniz. Bunun en iyi örneği; Clash Of Clans’dır. Clash Of Clans hesapları kasıp bunları oyun sever arkadaşlara satabilirsiniz, alıcısı var fakat ucuz fiyatlara gidiyor. CoC yerine League Of Legends oynamayı da deneyebilirsiniz. Yine aynı şekilde CoC gibi hesaplar kasıp Legaue Of Legends’te satabilirsiniz. Bunları satmak için çeşitli forum sitelerini ve alışveriş sitelerini kullanabilirsiniz veya sosyal medya platformlarını tercih edebilirsiniz fakat ”ben bu yolda daimiyim, çok para kazanıcam!” derseniz size diyeceğimiz tek şey; ”Youtube”’dur. Youtube sayesinde bir ayda binlerce TL kazanabilirsiniz üstelik çok kolay. Şuanda Youtube’a baktığınız zaman bir çok youtuber arkadaşın olduğunu göreceksiniz, bu youtuber arkadaşların bir çoğu her ay Youtube’dan düzenli olarak gelir elde etmekte fakat nasıl? Çektikleri ve Youtube’a yükledikleri videoların içerisine Google Reklamlarını yerleştirerek binlerce TL paralar kazanıyorlar. Yurtdışında popüler olan Youtuber’lar Türkiye içerisinde de yavaş yavaş yayılmaya başladı.

Sizde Youtube’dan para kazanmak isterseniz oynadığınız oyunun videolarını çekip Youtube kanalınıza yükleyebilirsiniz. Bir zamandan sonra keşfedileceksiniz ve kanalınız artık popüler bir kanal haline gelecek. Daha sonra da para kazanmaya başlayabilirsiniz. Para kazanmak için Google Adsense’i kullanabilirsiniz. Google Adsense bir Google servisidir ve düzenli olarak ayın her 22 veya 25’inde ödemelerinizi banka hesabınıza yapar. Bu işte ciddiyseniz kendi ekipmanlarınızı hazırlayıp hemen Youtube dünyasına katılabilirsiniz. Youtuber olmak hiç de zor değil yani internetten para kazanmak zor değil!

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.