Ödül Almış Oyunlar Listesi!

Ödül Almış Oyunlar Listesi!

Günümüzde pek çok oyun çıkartılıyor ve sonrasında tanıtımları için çok fazla ücretler ödeniyor fakat bu durum hüsranla bitiyor yani yeni çıkartılan oyunların bir çoğu eski oyunların yerini alamıyor ve eski oyunların oyunculara verdiği heyecanı, aksiyonu ve macerayı sunamıyor. Bu yüzden yılların eskitemediği hatta bu yolda önemli başarılar ve ödüller kazanmış bir kaç oyunumuz bulunuyor. Oyunseverler bu oyunlar için bazen para döküyorlar bazen de gecesini gündüzüne katıp uğraş veriyorlar tüm bu yaptıkları herşey sadece zevkleri uğruna. Bizlerde sizlere bu konu da daha fazla bilgi ve detaylı bilgi verebilmek için bir makale hazırladık ve işte sizlere ödül almış oyunlar listesi!

Reklamın iyisi veya kötüsü olmaz, reklam reklamdır. Tıpkı bizim burada yaptığımız şuanda belki bu oyunlar için yüzlerce makale yazılıyor ve internet sitelerinde paylaşılıyor. Demek istediğimiz; ”Bu bir başarıdır yani siz reklam için bir ücret ödemiyorsunuz ve birileri sürekli sizin hakkınızda birşeyler yazıyor, reklamınızı yapıyor.” İşte bu sayede bu oyunlar efsaneleşti ve bu kadar çok oyuncu kitlesine sahip oldular. Şuanda dünya’nın listesinde ödül almış ve birinciliği kimseye vermeyen oyunun adı; ”League Of Legends” adlı oyun. Bu aslında çok fazla bir geçmişe sahip değil fakat özellikleri ve oyunculara verdiği heyecana bakılırsa bu bile oyuncu kazanmak için yeterli bir sebep olabilir yani League Of Legends(LoL) oyunu belki de şuan Dünya’nın en büyük çevrimiçi oyuncu sayısına sahip ve sürekli bu sayı artış gösteriyor belki de dakika da 10 tane hesap açılıyor ve günlük olarak her gün binlerce oyuncu bu oyuna katılıyordur. Bu oyunun dışında Call Of Duty, Battlefield bu oyunlarda ödül almış ve efsanevi oyunlar arasında fakat ücretli olarak  satın alındığından LoL’ü geçemiyorlar ve belirli bir oyuncu kitlesi bulunuyor. Bahsettiğimiz oyunları dijital ortamdan kolay bir şekilde alabilirsiniz.

League Of Legends’ten sonra Minecraft adlı oyunumuz geliyor. Bu oyunda ise oyunculara yine macera ve aksiyon içerikli şeyler sunuluyor ve insanların bu oyunda zaman geçirmesi sağlanıyor. Sizlerde bu oyunları oynamak isterseniz Steam veya orjinal internet siteleri üzerinden hemen indirmeye başlayabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.