Moda En İyi Nereden Takip Edilir?

Moda En İyi Nereden Takip Edilir?

Modayı takip edebileceğinizin bir çok yer bulunuyor hatta modayı takip etmek çok kolay diyebiliriz çünkü moda her yerden takip edilebilir yani sokaktan, medyadan, insanlardan, dergilerden, internet sitelerinden istediğiniz yerden modayı takip edebilirsiniz. Moda özgürdür ve herkesin kendi anlayışına göre farklılık gösterir fakat gelin sizlerle bu konuyu tartışalım ve işte sizlere moda en iyi nereden takip edilir? adlı yazımız..

Öncelikle söylemem gerekiyorsa; ”Ben modayı internet sitelerinden veya dergilerden takip etmiyorum çünkü modaya verecek param bulunmuyor.” Bugün 1 adet moda dergisi almanız için cebinizde en az 20 ₺’nin bulunması gerekiyor fakat modayı ücretsizde takip edebilirsiniz yani moda ikonlarının sitelerini, sosyal medya sayfalarını takip ederek hızlı bir şekilde ve doğru bir şekilde modayı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Modayı takip etmek isteyen sosyal medya uygulamalarına yönelip içeriğinde bulundurduğu ünlü modacı sayfaların veya moda ikonu sayfaların takibini yapabilirler. Diğer bir yandan modaya çok meraklıysanız yukarıda da dediğimiz gibi Elle gibi dergilerden dergi satın alabilirsiniz veya abone olabilirsiniz fakat bu dergilerde bazen ücretsiz olarak basım yapıyorlar ve internet sitelerinde bu dergileri e – dergi olarak yayınlıyorlar. Moda hakkında herkesin bir bilgisi bulunabilir yani bugün dışarıya çıkın; ”Moda nedir, moda nasıl olur, moda ikonu nedir?” diye sorun herkes kendi görüşünü belirtir ve işte aynen bu şekilde moda da herkesin kendi görüşüne göre biçimlenir. ”Sen a’ı beğeniyorsundur başkası b’i beğeniyordur.” Buna kimse karışamaz aslında bu olay daha çok; ”Kimsenin hayatına kimse karışamaz esprisine döndü.”

Yukarıda da dediğimiz gibi moda tamamen özgürdür, nereden takip etmek istiyorsanız takip edebilirsiniz ama doğru moda bilgilerini, güncel moda haberlerini almak istiyorsanız sosyal medya uygulamalarını takip edebilirsiniz zira buralarda insanlar daha çok bilgi paylaşımında bulunuyor hatta önerileri size verip giyiminize daha dikkat etmeniz gerektiğinizi söylüyorlar. Yetmediyse yani moda hakkında bilginizi, haberinizi almak istiyorsanız bu uygulamaların içerisinde yer alan moda sayfalarına mesaj atarak moda hakkında bilgiler alabilirsiniz. Moda takip edilmez, modaya ayak uydurulur. Eğer bir moda ikonu olmak istiyorsanız kendi modanızı ortaya koymalısınız! Moda kimsenin ne dediğine bakmaz, istenildiği gibi giyinilir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.