Katlanabilir Ahşap Oyuncak Ev

Katlanabilir Ahşap Oyuncak Ev

Katlanabilir ahşap oyuncak ev

Oyuncak sektörü, her geçen yıl en yeni modelleri ile çocuklara hizmet verirken, elbette ki yine oyuncak sektöründe yer alan farklı modeller ile büyüklere de hediyeler alabilmek mümkündür. Sizlerde eşlerinizi ve çocuklarınızı eğlendirmek üzere farklı hediyelere göz atabilmek üzere, oyuncak ayı fiyatları  ya da oyuncak evler arasından seçimler yapabilirsiniz.

Oyuncak peluş ayı

Başlıkta yer ala ahşap ev modelinden bahsetmeden önce ilk olarak oyuncak ayılar hakkında bilgiler verelim.

  • Bahsetmekte olduğumuz modeller, bir insan boyuna kadar dev tasarımlara sahiptir. Ortalama olarak 160 cm ve 200 cm modeller bulabilmeniz mümkün olduğu gibi renk ve model çeşitleri bulunuyor.
  • Romantik tasarımlar arasından seçimler yapmak isteyenler için daha çok beyaz ve kırmızının tonları kullanılmaktadır.
  • Dolgu malzemeleri olarak elyaf tercih ediliyor
  • Temizlenmesi üzerine yıkanacağı durumlarda, içerisinde yer alan elyafların dağılmaması için astarlı dikiş desteği de sunulan özellikler arasında
  • Yine ayak tabanları mukavva ile sertleştirilmiş olurken, kadife kaplamalı olarak sizlere sunuluyor.
  • Ellerinde gül ya da kalp tutma modelleri de şık olan tasarımlar arasında.

Oyuncak evler

Oyuncak evler ise yine plastik ve ahşap tasarımlı oyuncaklar arasında yer alıyor. Sizlere bahsedeceğimiz ve 1. Sınıf ahşaptan üretilmiş bu model, katlanabilir özelliklere sahip. 2 kat tasarımı ile bir salon ve yatak odası şeklinde düzenlenmiş olurken, yatak odası için bir mini mobilya olarak yatak tercih edilmiştir. Yine salon ya da oturma odası için de mini mobilyalar arasında, yemek masası, oturma grubu, duvarlarda pencere, perde ve duvar motifleri kendini gösterenler arasında.

Çocuklarınızın organize yeteneğini geliştirmek, hayal gücünü güçlendirmek istiyorsanız, oyuncak bebek ev tasarımlarından birkaç modele bakabilirsiniz. Her bütçeye uygun tasarımlar bulunurken bu fiyatların 1000 TL’ ye kadar yükselme imkânı bile bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ