Hangi Markanın Teknik Desteği Daha İyi?

Hangi Markanın Teknik Desteği Daha İyi?

Hangi kategori de yeni bir teknolojik cihaz alacaksınız? Akıllı telefon, bilgisayar, tablet veya diğerleri. Bu cihazların üretimini yapan markalar ve firmalar sizlere bazen satış sonrası tam desteği veremiyorlar yani size malı satana kadar ilgileniyorlar daha sonrasında aldığınız cihazın başına bir şey geldiyse bununla ilgilenmiyorlar. Bizlerde sizleri bu konuda bilinçlendirmek adına güzel bir makale yazdık. Tabi, listeleyeceğimiz markalar sizin için kötü olabilir fakat genel itibariyle insanlar tarafından iyi değerlendiriliyorlar. İşte sizlere liste liste hangi markanın daha iyi olduğu!

Akıllı telefon piyasasının veya televizyon piyasasının bugün bu cihazların hepsi için markalar ayrı ayrı teknik destek sunuyorlar. Kimisi insanlar tarafından kötü olarak değerlendiriliyor kimisi de iyi olarak fakat bazen öyle durumlar oluyor ki teknik destek için gönderdiğiniz cihaz daha da bozulmuş bir şekilde size geri iade ediliyor veya yeni bir aldığınız cihaz bozuk çıkabiliyor. Özellikle internet üzerinden bir cihaz aldıysanız lütfen kargo kapınıza geldiğinde paketi siz değil onlar açsın eğer siz kapalı kutuyu açarsanız ve cihazınız bozuk çıkarsa bunu iade edemezsiniz işte bu yüzden kargonuzun paketini açması gerekiyor ki iade sağlanabilsin. Bu bahsettiğimiz konunun bir çok örneğini yani şikayetini her yerde görebilir ve duyabilirsiniz. Bunun yanında markalar cihazlarını sattıktan sonra bazen sizlere tam destek sunmuyorlar çünkü herşey cihazı satana kadardır. Mağazada ki görevli size cihazdan şöyle böyle güzel bir şekilde bahseder fakat bu cihaz alındıktan sonra katiyen destek göremez yani bozulduğu zaman bile bunu teknik servise gönderirseniz ilgilenmezler daha da çok bozup size geri gönderirler.

  • Apple : Bugün Apple cihazlarının satışının bu kadar çok olmasının nedeni sunduğu ve verdiği teknik destekten dolayıdır. Müthiş bir teknik servis yapısına ve anlayışına sahipler!
  • Asus : Bir bilgisayar alacaksanız bu tercihiniz mutlaka Asus’tan yana olmalıdır.
  • Samsung : Akıllı telefon piyasasının yenilmez lideri fakat yine de bazen sorun çıkartabiliyor.

Bu 3 markadan güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz ayrıca alışverişinizi yaparken hiç bir şüphe duymayın çünkü mağaza görevlisi cihaz hakkında sizlere tüm bilgisini ve desteğini sunacaktır ayrıca cihazda bir sorun oluşursa bu cihaz yenisiyle bile değiştirilebilir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.