Göğüsleri Doğal Yöntemlerle Büyütme

Göğüsleri Doğal Yöntemlerle Büyütme

Göğüsleri Doğal Yöntemlerle Büyütme

Genellikle kadınlar büyük veya normal boyutlardaki göğüslere sahip olmak ister. Fakat bir çoğu ameliyattan, vucuda dışarıdan slikon gibi maddelerin girmesinden ya da maddi yetersizliklerden dolayı istemez. İşte göğüsler için doğal ve etkili yöntemler

Göğüs Masajı

Elinize krem veya yağlarınızdan bir miktar alarak bir kolunuzu sol kolunuzu yukarı kaldırın. Sağ elinizle sol Göğüs ucu avuç içinize gelecek şekilde göğsünüzü tutup dairesel hareketlerle 4-5 dakika masaj yapın. Aynı işlemi sağ göğüs için de uygulayınız.

Göğüs Kası Aletleri

Her ne kadar bu aletlerin erkekler için olduğu düşünülse de kadınlar da kullanabilir. Göğüs kası aletleriyle kaslar sıkılaşarak göğüsleri ön plana çıkarır.

Çörek Otu Yağı

Haftada en az 4 gece yatmadan önce elinize 5-6 damla kadar çörek otu yağı damlatıp ilk önce sağdan sola doğru dairesel hareketlerle 1-2 dakika sürün daha sonra soldan sağa doğru tekrar sürün. Aynı işlemi diğer göğsünüzede uygulayın. Bir hafta içinde etkisini gösteren bitkisel bir yöntemdir.

Hayıt Tohumu

Bir su bardağı suyun içine hayıt otu tohumu ezilerek yarım çay kaşığı miktarında koyulur. 10-15 dakika kaynatılır. Ilık olarak tüketilir.

Egzersizler

İlk olarak kol ve bilek germe hareketi , avucumuzun içine küçük bir top koyuyoruz ve topu 5-10 saniye sıkıyoruz. Daha sonra yavaşça topu bırakıp bilek ve kollarımızı gevşetiyoruz. Aynı hareket diğer kolada uygulanır. Dikey şınav hareketi ise duvara ellerimizi göğüs hizzasında koyuyoruz. Ayaklarımızı duvarın iki üç adım gerisine koyuyoruz. Dirseklerimizi kırarak göğsümüz duvara değecek şekilde ileri geri tekrarlıyoruz. Günlük 2 set uygulanması daha sağlıklıdır. (1 set 10 tekrar)
Her vücut tipi farklı olduğu için her bünyede aynı etkiyi göstermeyebilir. Hiç bir yan etkileri yoktur. Gönül rahatlığıyla kullanılabilinir. Egzersizlerle birlikte bu bitkiler kullanılırsa daha faydalıdır.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.