Facebook video indirme? Facebook video nasıl indirilir

Facebook video indirme? Facebook video nasıl indirilir

Facebook yeni video indirme yöntemi makalemizde sizlere sunuyoruz. Facebook da izlediğiniz videoyu kendi profilinizde ya da sayfalarınızda paylaşım yapmak istiyorsanız bu makalemizi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Facebook’tan video indirme yöntemini uygulayan programlar ve bir çok uygulama mevcut. Fakat sizlerle paylaşacağımız yöntemle saniyeler içinde videoları indirebileceksiniz. Facebook’ta video indirme işlemlerini yapıyor da artık yapamıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak Facebook’tan video indirebilirsiniz. İşte Facebook yeni video indirme yöntemi..

FACEBOOK’TA YENİ VİDEO İNDİRME YÖNTEMİ

1. Facebook’ta indirmek istediğiniz video üzerine sağ tıklayınız ve Video internet adresini (URL) göster diyerek video linkini kopyalıyoruz.

2. Tarayıcınızda yeni sekme açarak oraya yapıştırınız.

3. “www” yazan yeri silip yerine “mbasic” yazarak enter tuşuna basınız.

4. Videoyu oynatınız.

5. Sağ tıklayınız ve video olarak kaydete tıklayarak indirebilirsiniz.

ANDROİD CİHAZLARDA FACEBOOK VİDEOLARINI KAYDETME

SnapTube uygulamasını indirin ve Android cihazınıza kurun. Facebook uygulamasında indirmek istediğiniz videoyu açın ve “…” simgesine tıklayın.”Copy URL” seçeneğine tıklayın.Ekranın üzerinde beliren karta dokunun; indirme işlemi başlayacak.

iOS Cihazlarda Facebook Videolarını Kaydetme

MyMedia uygulamasını App Store üzerinden yükleyin. Facebook uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin.Videoyu çaldıktan sonra paylaşma seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe dokunun ve “Bağlantıyı kopyala” seçeneğine dokunun.MyMedia uygulamasını açın. Burada savefrom.net web sitesini açın ve az önce kopyaladığınız adresi yapıştırın.Videoya göre HD veya SD kalitesinde indirme seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneklerden birine dokunarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Alpercan Ozpirinc dedi ki:

    Uzun süredir aradığım bir noktaya değindiğiniz için çok teşekkür ederim hocam. Yararlı bilgi! Az önce denedim ve sorunsuz oldu teşekkürler tekrardan kaydettiğim videoları indirebileceğim artık.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.