En İyi Sporcu Destek Ürünleri

En İyi Sporcu Destek Ürünleri

En İyi Sporcu Destek Ürünleri

Sporcunun vücut gelişimini desteklemek için çeşitli amino asit ve protein desteğine ihtiyacı vardır. Bunlardan biri olan glutamin vücut geliştiriciler için birbirinden farklı yararlar sağlar. Kasların protein sentezini yapabilmesi için vücuda nitrojen desteği sağlayan glutamindir. Antrenman sırasında yorulan ve yıkıma uğrayan kasların iyileşmesi ve toparlanmasını sağlar. Büyüme hormonuna etki ederek salgılanmasını arttırır. Kaslardaki katabolizma gerçekleşir. Uzun süre antrenman yapmak yorgunluğa bağlıdır. Kısa sürede yoruluyorsanız ve güç kaybediyorsanız antrenman süresi de kısalacaktır. Glutamin vücudun enerji kazanmasını ve antrenman süresinin uzun tutulabilmesine yardımcı olacaktır. Besinler aracılığıyla glutamin seviyesini arttırmak biraz zaman alacaktır. Bu nedenle sporcular glutamin besin takviyelerine başvurur. Nutrade L-Glutamine 700 Gr ürünü vücut fonksiyonlarınızın doğru bir şekilde çalışmasını sağlayacak bir üründür. Büyük bir kısmı kaslarda depolanır. Sinir ve sindirim sisteminde de işlevi olduğundan kısa sürede depolardan tüketimi yapılan bir amino asit çeşididir. Kısa zaman içerisinde vücuda yeniden kazandırılabilmesi için Nutrade L-Glutamin ilk tercihiniz olmalıdır. Hastalıklara karşı direnç kazanmak için de glutamine ihtiyaç vardır.

Vücudun ısısını arttırarak yağ yakmayı mümkün hale getirecek olan supplementler yağ yakıcı olarak adlandırılırlar. Bu ürünler yağ metabolizmasını harekete geçirir ve vücutta bulunan yağların ısınarak vücuda enerji kazandırmasına yardımcı olur. Böylece vücutta bulunan yağlar azalmakta sporda ihtiyaç duyulacak enerji ihtiyacı kazanılmaktadır. Yağlı bir vücuda sahip olan kişiler antrenmanlarında Thermogenic 90 Kapsül ürününü kullanarak yağsız kas yapısına ulaşabilirler. Sinir sistemini de uyarıcı özelliğe sahip olmaları sayesinde daha enerjik ve canlı bir beden yapısına sahip olacaksınız. Sporcularda performansı arttırmaya yardımcı olan Nutrade Oxyflame Thermogenic ürünü vücudun dinlenmesine de yardımcı olur. Spor ve diyetinizi desteklemek için kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde yağ yakımı kolaylaşacaktır.

Protein sporcunun olmazsa olmaz besin kaynaklarından biridir. Protein içerikli besinler tüketilerek vücudun kendini toparlaması sağlanır. Kas yapısının yapı taşı olarak bilinen protein sayesinde sporcu istediği kas yapısına ulaşmayı hızlandırır. Protein ihtiyaç miktarı sporcunun antrenman seviyesine göre değişkenlik gösterecektir. Vücut gelişmeye başladıkça kişinin ihtiyaç duyduğu protein miktarı da artmaya başlayacaktır. Spora ilk başladığınızda besinler aracılığıyla vücuda alınan protein miktarı yeterli olurken, ilerleyen aşamalarda sporcunun besin takviyelerine başvurması gerekecektir. Çünkü gerekli olan protein miktarını besinlerle karşılamak mümkün olmayacaktır. Protein 2250 Gr ürünü destek alabileceğiniz bir besin takviyesidir. Toz formda bulunur. Yaklaşık olarak 75 kullanım içeren ürün sayesinde protein ihtiyacınız eksiksiz olarak karşılanacaktır. Sıfıra yakın laktoz miktarına sahiptir. Ürün kullanıcılarının yapmış olduğu yorumlara göre enerji sağlayan ve sporcunun kas yapısını geliştirmede etkili bir ürün olduğu anlaşılmaktadır. Alman markasına ait olan ürün kalitesiyle de dikkat çekiyor. Fiyat ve performans incelemesinden tam not alan Nutrade Premium Protein ürünü uzun süre kullanıma uygundur. Tat olarak ise çilekli aroması da bulunuyor.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.